Гітари

(1074)
Класична гітара ADMIRA A1
закінчується
Класична гітара ADMIRA A10
закінчується
Класична гітара ADMIRA A2
закінчується
Класична гітара ADMIRA A20
закінчується
Класична гітара ADMIRA A4
закінчується
Класична гітара ADMIRA A6
закінчується
Класична гітара ADMIRA A8
закінчується
Класична гітара ADMIRA Alba
закінчується
Класична гітара ADMIRA Alba 1/2
закінчується
Класична гітара ADMIRA Alba 3/4
закінчується
Класична гітара ADMIRA Elsa
закінчується
Класична гітара ADMIRA Elsa 3/4
закінчується
Класична гітара ADMIRA F4
закінчується
Класична гітара ADMIRA Fiesta
закінчується
Класична гітара ADMIRA Infante 1/2
закінчується
Класична гітара ADMIRA Irene
закінчується
Класична гітара ADMIRA Juanita
закінчується
Класична гітара ADMIRA Juanita-E
закінчується
Класична гітара ADMIRA Juanita-EC
закінчується
Класична гітара ADMIRA Malaga
закінчується
Класична гітара ADMIRA Malaga 7/8
закінчується

Гітари для любителів і професіоналів

Гітара класифікується як щипковий струнний інструмент або хордофон, який відтворює звук за допомогою вібрації та резонування струн. Їх може бути й до 18 залежно від типу інструменту, але в більшості їх лише 6. Видобування звуку відбувається за рахунок резонансу вібрації в корпусі акустичної та класичної гітари, а у випадку з електро — за допомогою підсилювача.

В інтернет-магазині Секунда ви можете вибрати та купити гітари таких типів:

  • акустичні;
  • класичні;
  • електроакустичні;
  • електро;
  • бас;
  • укулеле;
  • мандоліни та банджо;
  • Silent.

Гітари з нейлоновими струнами називають класичними, а з металевими та великим розміром корпусу ㅡ акустичними. Також доступні моделі зі звукознімачем ─ електроакустичні. Крім того, на корпусі другого варіанта часто може бути виріз, що дає доступ до останніх ладів. Класика пропонує 19-20 ладів, а акустика ─ 20-21, що особливо зручно під час гри попурі. Електро дає можливість змінити звук, використовуючи педалі ефектів, такі як овердрайв, дисторшн, реверберація, фейзер. Бас мають довший гриф і мензуру. Укулеле ─ невеликий чотириструнний інструмент, який зручний для навчання зовсім маленьких дітей і дорослим із невеликою кистю. Мандоліни та банджо підійдуть тим, хто віддає перевагу кантрі, фолку, кельтській музиці і тим, хто хоче поекспериментувати зі звуком. Silent ─ гучність звучання на рівні спокійної людської мови, але під час прослуховування в навушниках почуєте яскравий, чіткий концертний звук.

У нас на сайті великий асортимент і вигідна ціна на гітари. Якщо потрібна допомога у виборі, напишіть або зателефонуйте нам. Професійні консультанти допоможуть підібрати потрібну модель інструмента.

Гітари в асортименті магазину Секунда

Ви музичний ентузіаст, який шукає конкретну модель? Або ж ви той, хто хоче почати з чогось простого? Вище представлений каталог якісних гітар — це те, що потрібно. Ми пропонуємо найкращі рішення від найбільших виробників, включно з Yamaha, Admira та інших брендів. Крім інструментів від відомих торгових марок ви також знайдете бюджетні варіанти від Maxtone, Cort, Parksons.

Яку гітару купити?

Класика використовується для гри класичних творів у стандартній академічній техніці. Акустика підходить для виконання сучасної музики, часто в ролі акомпанементу. Але грамотно підібраний інструмент — частина успіху. Тому, щоб правильно почати навчання грі або продовжити досягати нових висот в удосконаленні скілів, варто звернути увагу на такі аспекти:

  • Струни. Нейлонові товщі та відтворюють більш оксамитовий м'який звук. Металеві мають більш яскраве й тривале резонансне звучання. Перші 3 або 6 нейлонових струн — це чистий нейлон, а басові являють собою нейлоновий стрижень із металевим покриттям. Металеві виготовляються з різних матеріалів, включно з нікелем і бронзою, вони тонші, тому грати буде складніше. Добре підходять для тих, хто хоча б на початковому рівні освоїв техніку гри на інструменті або професійно займається музикою. 
  • Кількість струн. Ви можете вибрати між 6 та 12-струнними моделями. Більш просунутим виконавцям буде неважко опанувати 12-струнку. Але початківцям краще приділити час, щоб освоїти базові техніки на стандартному 6-струнному варіанті.

Матеріали верхньої та нижньої дек, грифа, накладки грифа. Торгова мережа Секунда пропонує великий вибір гітар із таких матеріалів, як: ялина, кедр, червоне дерево, орегонська сосна, палісандр. Усі різновиди ялини відтворюють широкий динамічний діапазон із чітким та миттєвим звуком. Ця деревина дає сильний тон із невеликою кількістю обертонів, у результаті чого виходить прямий, потужний і нескладний звук, який підходить для різних стилів гри. Кедр дає змогу відтворювати тепліший і складніший звук з більшим відношенням обертона до основного тону. Він дає тон із меншими ясністю, різкістю та блиском, але з більшим характером. Червоне дерево ─ фаворит як для акустичних, так і для класичних моделей, оскільки при резонуванні звуку досягається повна збалансованість і щільність звучання на всіх частотах. При цьому залишається дзвінкість високих нот і приємна глибина оксамитових басів.

Ви гітарист-початківець і ще не впевнені в тому, яку музику хочете грати? Рекомендуємо купити гітару недорого в інтернет-магазині «Секунда». Досягнувши більш високого рівня, зверніть увагу на професійні моделі. У нас можна вибрати зручний спосіб оплати та доставлення. Також ми надаємо гарантію 12 місяців від виробника, а якщо раптом усвідомили, що замовили не ту модель, можете повернути товар протягом 14 днів.

Часті питання про Гітари

Які Гітари найпопулярніші в 2024 році?
Які Гітари відносяться до преміум-сегменту?
Яка ціна на Гітари?

Ціни на Гітари

Назва товару Ціна
Класична гітара ADMIRA A1 15620 грн
Класична гітара ADMIRA A10 27730 грн
Класична гітара ADMIRA A2 17640 грн
Класична гітара ADMIRA A20 51110 грн