Citizen розширює свою недорогу колекцію в стилі «спорт-шик» несподіваними, але привабливими моделями

годинники Citizen Tsuyosa та Tsuyosa Small Second

Годинники Citizen Tsuyosa Automatic NJ015, що представлені 2022 року й уже здобули великий успіх у всьому світі, стали прямим спадкоємцем іншої важливої для японського виробника колекції ─ серії NH299. Але перш за все, колекція Tsuyosa надала багатьом любителям годинників можливість отримати доступ до дуже бажаного спортивно-шикарного інтегрованого стилю культової моделі високого класу. Уже представлена в широкому спектрі холодних кольорів Citizen знову розширює колекцію сміливими стилями ─ зокрема моделлю з лососевим циферблатом ─ і випускає абсолютно нову серію Citizen Tsuyosa Small Second.

Чотири нові кольори для автоматичних годинників Citizen Tsuyosa

Годинники Citizen Tsuyosa Automatic, безумовно, одні з найкращих за співвідношенням ціни та якості на ринку годинників у стилі спорт-шик з інтегрованим дизайном, посіли визначне місце в цій царині. Поєднуючи в собі більш ніж гідну якість, надійний автоматичний механізм, приємні пропорції та беззаперечний фактор крутості на зап'ясті, ця модель уже в попередніх серіях довела, що вона чудово підходить для творчості та колірних рішень.

Автоматичний годинник Citizen Tsuyosa з камуфляжним зеленим циферблатом NJ0159-86X

На виставку Inhorgenta Fair 2024 у Мюнхені компанія Citizen приїхала з повним багажником сюрпризів. На додаток до висококласного механічного калібру Citizen 0210 японська годинникова компанія (яка, схоже, виявляє неабиякий інтерес до Старого континенту) представила дві ексклюзивні для Європи моделі Tsuyosa NJ015. Перша з них має привабливий вертикально відшліфований циферблат лососевого кольору, який ми всі просто зобов'язані полюбити, а також сміливу, але трохи кумедну зелену версію з текстурованим камуфляжним циферблатом. Одна з особливостей цього годинника, призначеного тільки для ЄС, ㅡ він позбавлений циклопа над віконцем дати.

Автоматичний годинник Citizen Tsuyosa з лососевим циферблатом NJ0159-86Z

Як уже було сказано, ці дві нові моделі будуть доступні тільки в Європі та відразу ж надійшли в роздрібний продаж. Ціна залишається такою ж, як і у всіх попередніх версій цього доступного сталевого годинника в стилі спорт-шик, тобто 299 євро.

годинник Citizen Tsuyosa - камуфляжна та лососева моделі

На додаток до цих двох моделей для ЄС Citizen також представляє два нові кольори, котрі з'являться в продажу в усьому світі у квітні 2024 року. До вже наявного переліку кольорів механічні годинники Citizen Tsuyosa тепер пропонуватимуть у помаранчевому кольорі й у кольорі «дуб» (бежевий/шампань зі стрілками та мітками золотого кольору), обидва варіанти з циферблатами, оздобленими сонячними променями. Ціна знову становитиме 299 євро.

Citizen Tsuyosa automatic orange NJ0151-88ZCitizen Tsuyosa automatic oak beige/gold dial NJ0151-88W

Крім нових кольорів, годинники залишилися ідентичними всім попереднім версіям: сталевий корпус 40 мм x 11,7 мм бочкоподібної форми, втоплена заводна головка в положенні «4 години», сапфірове скло зверху, прозора задня кришка й водостійкість 50 м. Циферблати щедро покриті люмінесцентним складом, а паличкоподібні стрілки приводить до руху надійний автоматичний калібр 8210. Браслет із 3 рядів із закругленими ланками в стилі 1980-х років і розкладаною застібкою.

годинник Citizen Tsuyosa вид ззаду

Короткі відомості: діаметр 40 мм x товщина 11,7 мм; корпус із неіржавкої сталі, матовий із полірованими деталями, заводна головка в положенні «4 години»; сапфірове скло (без циклопа для моделей ЄС); прозора задня кришка; водостійкість 50 м; матовий лососевий або текстурований зелений камуфляж (ексклюзивно для Європи), помаранчевий і дубовий/бежевий циферблат; калібр 8210 автоматичний, запас ходу 40 годин, 21 600 напівколивань на годину; інтегрований сталевий браслет із трьома рядами; NJ0159-86Z (лососевий) і NJ0159-86X (зелений камуфляж) для Європи, доступно з лютого 2024 р. ; NJ0151-88W (дуб/бежевий) і NJ0151-88Z (помаранчевий) доступно в усьому світі з квітня 2024 р.

годинник Citizen Tsuyosa на столі

Нові годинники Citizen Tsuyosa Small Second Automatic

Справжньою новинкою цього року стала модель Citizen Tsuyosa Small Second Automatic. Витонченіше, більш деталізоване і загалом дивовижне доповнення до вже популярної серії, ці нові моделі мають ідентичні пропорції (40 мм x 11,7 мм). Однак, як ви можете бачити, браслет був змінений із більшими центральними полірованими ланками, а також швидкознімною системою та прихованою застібкою-метеликом.

Годинник Citizen Tsuyosa Small Second Automatic лососевий NK5010-51X

Циферблати значно відрізняються від елегантного вигляду оригінальних моделей із центральною секундною стрілкою. У цих Citizen Tsuyosa Small Second не тільки новий циферблат з індикатором у положенні «6 годин», а й з текстурою, що нагадує гільйоширований візерунок ─ як стверджується, ніби натхненний епохою ар-деко. Зберігши великі мітки з люмінесцентним покриттям, годинники будуть доступні в сірому, синьому або лососевому кольорах, завжди зі сріблястою секундною шкалою. Кольорові також секундні стрілки.

Citizen Tsuyosa Small Second automatic Grey NK5010-01H2024 Citizen Tsuyosa Small Second automatic Blue NK5010-51L

Під прозорою задньою кришкою ховається новий, більш енергоємний механізм ─ калібр 8322. Привабливіший, зі сріблястими мостами та смугастим декором, він має великий запас ходу в 60 годин і оснащений функцією «стоп-секунда».

годинник Citizen Tsuyosa Small Second Automatic - вид ззаду

Годинники Citizen Tsuyosa Small Second на трирядному сталевому браслеті (синя та лососева версії) або на чорному шкіряному ремінці (сіра модель) будуть доступні з квітня 2024 року за роздрібною ціною 359 євро на шкіряному ремінці та 379 євро на браслеті.

Citizen Tsuyosa Small Second automatic Blue NK5010-51L2024 Citizen Tsuyosa Small Second automatic Salmon NK5010-51X

Короткі відомості: діаметр 40 мм x товщина 11,7 мм; корпус із неіржавкої сталі з полірованими вставками, заводна головка в положенні «4 години»; прозора задня кришка; водостійкість 50 м; гільйошований циферблат лососевого, синього або сірого кольору з контрастним сріблястим індикатором секунд; автоматичний калібр 8322, мала секундна стрілка без дати, запас ходу 60 годин, 21 600 напівколивань на годину; інтегрований сталевий браслет із трьома рядами (синій, лососевий циферблат) або шкіряний ремінець (сірий циферблат); NK5010-51L (синій), NK5010-51X (лососевий), NK5010-01H (сірий) з'являться в продажу в усьому світі у квітні 2024 р.

годинники Citizen Tsuyosa та Tsuyosa Small Second - три моделі