image

Citizen

Модель для тебе
Годинник Citizen Super Titanium AW1240-57E
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • чоловічі
 • Класика
 • кварцевий
 • титан

12 580 грн

Історія бренду

У 1924 році попередник Citizen, Shokosha Watch Research Institute (Інститут Дослідження Годинників) заснований в 1918 році, випустив перші кишенькові годинники «Citizen». Слідом за цим, мер Токіо містер Шимпей Гото (Shimpei Goto) назвав цю модель Citizen – надією, пов'язаної з широким розповсюдженням годинників, які в той час були значною розкішшю, серед простих людей по всьому світу. Один з рідкісних екземплярів кишенькових годинників, виготовлених в 1924 році, був вручений правлячіому у той час японському імператорові, який письмово підтвердив точність ходу годинника.

The Citizen Watch Company, Ltd. була заснована в 1930 році в Токіо, а на сьогоднішній день компанія має представництва на всіх континентах.
У червні 1931 року були випущені в продаж перші наручні годинники Citizen.
В травні 1936 року в Танаши (Tanashi) побудована нова фабрика по виробництву годинникiв.
Також у 1936 році, Citizen виходить на ринок Південно-Східної Азії, Китаю і Півдня Тихого океану. Компанія прагнула  виийти на ринок до інших азіатських країн, але почалася війна з Сполученими Штатами і бізнес компанії почав згасати. У 1941 році Citizen розпочала виробництво верстатів, що і врятувало її від розорення.
Після поразки Японії у 1945 році, японська промисловість була практично повністю зруйнована, і перед Citizen, постала важка задача відновлення. У 1949 році Citizen відкрила філію, Citizen Trading Co., Ltd., для роботи на внутрішньому ринку. Це дозволило засновнику компанії зосередитися на виробництві, дослідження та розвитку. У 1953 році Citizen об'єдналася з Rhythm Watch Co., Ltd., іншою японською годинниковою компанією.
В 50-х роках компанія Citizen відновлює експорт своєї продукції.

У 1958 році відновлено експорт у Китай, а два роки потому, Citizen почала продавати там і верстати. У 1960 році компанія вийшла на американський ринок, надаючи Bulova Watch деталі для годинників, які збиралися і продавалися в Сполучених Штатах. У 1962 році, Citizen відновлює експорт годинникiв в Південно–Східну Азію, і, в 1965 році, відкриває комерційний офіс в Західній Німеччині, для експорту годинникiв в Європу.
Годинникова промисловість у післявоєнній Японії була майже монополізована чотирма компаніями: K. Hattori & Company (представляє торгову марку SEIKO); Citizen; Ricoh; і Orient. У 1965 році, SEIKO і Citizen випускали більше ніж 80 відсотків усіх японських годинникiв. Citizen відзначилася в японській годинниковій промисловості такими розробками як: розробка в 1956 році перший ударостійкий годинник; розробка перших в Японії наручних годинникiв з будильником в 1958 році; і в 1958 році зробивши перші японські водонепроникні годинники.
У 1960–их роках в Японській годинникової промисловості сталася криза, різке зниження цін у зв'язку зі зростаючою конкуренцією і слабким внутрішнім попитом, Ricoh і Orient програли цю боротьбу, залишивши Citizen і SEIKO в суперництві, один з одним. Робота над різноманітністю колекцій, стала основною стратегією для виживання компанії. У 1967 році Citizen почала застосовувати в оздобленні годинникiв дорогоцінні камені і відкрила філію Citizen Jewelry. Citizen Jewelry, пізніше були об'єднані в Citizen Trading Co., Ltd.
Іншим логічним виходом із ситуації, що склалася на внутрішньому ринку
було розширення міжнародних відносин. У 1960-их роках японські годинникарі не були великими фахівцями в експортній торгівлі, якими вони стануть через 20 років. У 1967 році Швейцарія, відома у всьому світі її дорогими годинниками, у поставках годинникiв була номер один; Радянський Союз, який постачав дешеві годинники (в основному для країн, що розвиваються) займав другу позицію; а Японія займала третю. Тільки в наступному році, Citizen відкрила свій перший закордонний філіал, створивши спільне підприємство Citizen de Mexico S. A. de C. V., яке продавало, а пізніше і виготовляло годинники Citizen в Мексиці. Це було вперше, коли японська годинникова компанія заснувала спільне підприємство для того, щоб виробляти і продавати годинники у зарубіжній країні. У 1970 році компанія відкрила філіал в Гонконзі, Sunciti Manufacturers Ltd., для виготовлення деталей для механічних годинників. Це підприємство повністю належало Citizen і його філіям. Також в тому році, Citizen і Bulova відкрили спільне підприємство, Bulova–Citizen, для виготовлення і продажу в Японії кварцових годинникiв.
Citizen продовжувала різнобічно розвивати експортну торгівлю на початку 1970–х, у 1972 році компанія почала виробництво захисних окулярів для імпорту, як комерційний партнер французької компанії Christian Dior.

Компанія також почала розвивати бізнес у сфері розваг, переобладнавши свою фабрику Yodobashi під кегельбан і відкривши іншу філію, Citizen Kohatsu Co., Ltd., для розвитку цього проекту. Citizen Kohatsu, також відкривав функціонувальнi катки і тенісні корти. У 1973 році компанія Citizen заснувала іншу іноземну філію, Citizen Latinamerica Corp. У наступному році, Citizen відкриває Citizen Uhrenfabrik GmbH для складання годинникiв у Західній Німеччині, а роком пізніше, відкриває Hanmi Citizen Precision Industry (пізніше відомий як Citizen Precision of Korea Co., Ltd.), для виготовлення механізмів для годинникiв у Південній Кореї. До 1978-го року міжнародні поставки становили вже чверть всього обороту компанії.

У 70-их роках американський ринок був однією з найперспективніших платформ для бізнесу. Присутність компанії Citizen у Сполучених Штатах було лише непрямим, обмежене партіями, які Bulova монтувала і продала під власною назвою. У той час як торгова марка SEIKO вже досягла певного рівня популярності в Сполучених Штатах, то Citizen не могла цим похвалитися. У 1975 році компанія відкриває американський комерційний філіал, Citizen Watch Company of America, Inc., у Лос - Анджелесі; його штаб, пізніше переміщений в Нью-Йорк і потім в Ліндхарст (Lyndhurst), Нью Джерсі (New Jersey).  Компанія Citizen, різко скорочує свої відвантаження для Bulova і починає продавати годинники у Сполучених Штатах власної назви.
Американські продажі залишалися маленькими, складаючи лише десять відсотків усіх продажів Citizen у 1977 році. Компанія Citizen здійснювала істотну експансію на американському ринку з її кварцовими аналоговими і багатофункціональними цифровими годинниками, намагаючись обійти SEIKO. Це було великим успіхом японської годинникової промисловості. До 1980 року Японія стала другим за величиною виробником у світі, якi виготовляють годинники, маючи, 21% відсоток світової рекламної аудиторії. Швейцарські годинникарі, відмовилися визнавати зростаюче значення електронної технології і тому їх доходи стрімко зменшувалися.
Далі пропонуємо вашій увазі найбільш визначні досягнення Citizen у її новітній історії.

Основні технічні досягнення в новітній історії компанії Citizen

Citizen на сонячній батареї:
Перші годинники Citizen на сонячній батареї.

Citizen Ana-Digi:
Citizen об'єднала цифрову та аналогову індикацію часу.

Citizen Promaster Aqualand:
Перші годинники для нирців з електронним глибиноміром.

Citizen Radio Controlled:
Перший у світі наручний годинник з радiоконтролем, що показують час у різних часових поясах.

Citizen Eco–Drive:
Початок застосування екологічних годинникiв зі світловим приводом Eco–Drive.

Citizen Eco–Drive Slim:
Суперплоскi титанові годинники зі світловим приводом (товщина 6,05 мм).

Citizen Eco–Drive Duo:
Перші годинники з революційним гібридним приводом:
світ + рух = енергія.

Citizen Promaster Aqualand Eco–Drive Chronograph:
Перші годинники для професійних нирців з приводом Citizen Eco–Drive.

Citizen Eco–Drive Thermo:
Новий масштаб успішної інновації: перші годинники Citizen з термо-приводом.
Citizen Perfection 2000

Citizen Eco–Drive INFINITUM:
З вічним календарем та інноваційною системою контролю заряду акумулятора. Автоматичне включення режиму економії енергії. Резерв ходу до 5 років.

Citizen Eco–Drive VITRO:
Нова розробка: прозорі і невидимі людському оку фотоелементи перетворюють світло в енергію.

Citizen Promaster Cyber Aqualand:
Світова новинка Promaster Cyber Aqualand – нове покоління часової техніки Citizen. Професійні годинники для нирців з інтерфейсом для підключення до персонального комп'ютера для максимально ефективного управління зануренням.

Радіогодинник Citizen з приводом Eco–Drive:
Новий годинник Citizen з радiоконтролем і екологічним приводом Eco–Drive вимірюють і показують час точніше і зручніше інших наручних годинникiв.

Citizen у суцільнометалевому корпусі:
Нове покоління годинникi з радiоконтролем і з приводом Eco–Drive, резервом ходу в темряві до двох років у суцільнометалевому корпусі (моноліт), що забезпечує водонепроникність до 20 бар.

Citizen ECO–DRIVE E2100 Power Reserve:
Останній щабель еволюції техніки Eco–Drive представлений компанією Citizen у серії годинникiв Promaster E 2100 Power Reserve. Вперше циферблат доповнено аналоговим індикатором заряду сонячної батареї.

Eco–Drive Aqualand:
Цю модель компанія Citizen випустила до святкування двадцятиріччя колекції Aqualand.
Глибиномір до 100 м і запис до 20 занурень в цих годинниках дозволяють задовольнити найвищі вимоги.

Радiохронограф з приводом Eco–Drive:
Подальший розвиток колекції годинників з радiоконтролем: суцільнометалевий корпус у поєднанні з водонепроникністю до 20 бар.

Eco–Drive Minute Repeater:
Технічний шедевр, що дозволяє натисканням кнопки включити звукове повідомлення по поточному часу з точністю до хвилини. Вічний календар показує правильну дату до 2100 року.
Компанія Citizen є незмінним учасником Всесвітньої часової виставки у Базелі (BASELWORLD 2007, павільйон «Hall of Dreams»). Компанія Citizen є однією з двох японських компаній, якi завоювали право представляти свою експозицію в цьому найпрестижнішому залі виставки.

Це право компанія Citizen заслужила, як одна з найбільших і всесвітньо відомих годинникових марок.

В середньому в рік випускається близько 3 000 000 примірників годинника Citizen.
Як вже згадувалося вище, компанія Citizen – один з двох  лідерів серед японських годинникових компаній, а також один з найбільших виробників годинників у світі. Компанія пропонує широкий асортимент наручних годинників, різних за призначенням, набору функцій і дизайну, здатний задовольнити будь-які смаки і потреби, як звичайних покупців, так і справжніх часових гурманів.
Якщо Ви вирішили придбати годинник цієї марки, вам необхідно знати, що годинник Citizen хоч і відрізняє високу якість, але при цьому складність їх конструкції і багатофункціональність вимагають правильного і дбайливого поводження. Також слід зазначити, що в моделях  з системою Eco–Drive така система при продажi за кордоном підноситься з позиції "екологічної чистоти" через відсутність змінних елементів живлення. У нас же ця гідність перетворилася просто у "відсутність необхідності часто міняти елементи живлення", але часи змінюються, і ми все частіше замислюємося вже і над цим, раніше, чисто «західною» проблемою. До речі з часом з'ясувалося, що елемент живлення все–таки вимагає заміни (приблизно кожні 10-15 років), але в будь-якому випадку, це практичніше, ніж змінювати звичайну батарейку кожні 2-3 роки.

На сьогоднішній день амбасадорами компанія Citizen є:

 • Співачка Келлі Кларксон (Kelly Clarkson)
 • Професійна тенісистка Вікторія Азаренко (Victoria Azarenka)
 • Професійний гравець в американський футбол Ілай Меннінг (Eli Manning)
 • Автогонщик Метт Кенсет (Matt Kenseth)

Також варто відзначити, що компанія Citizen є офіційним хронометристом та спонсором престижного тенісного турніру U. S. Open

Компанія Citizen, починаючи з 1982 року, підтримує міжнародний турнір з фігурного катання (World Figure Skating) і є спонсором ISU упродовж найдовшого періоду.

Модельний ряд Citizen ділиться на три колекції:

 1. Citizen Eco-Drive
 2. The Signature Collection
 3. Drive from Citizen

Оглядова характеристика часових моделей фірми Citizen

Chrono
Колекція складається з моделей з функцією хронографа, з хорошим водозахистом (від 5 бар), з нержавіючої сталі або титану, кварцових або з системою Eco–Drive.

Elegance
Колекція складається з моделей переважно класичного дизайну (зустрічаються моделі з позолотою) без надмірних функціональних ускладнень з нержавіючої сталі або титану, на металевих браслетах, кварцових або з системою Eco–Drive. Великий вибір жіночих моделей.
      
Leather
Класична простота ліній, стримана елегантність деталей і безумовна практичність є основними характерними рисами цієї традиційної для Citizen колекції. У цій колекції ви зустрінете не тільки механічні або кварцові моделі, а також моделі з системою Eco–Drive причому в жіночих варіантах.

Marinaut
Ця колекція Citizen з досить яскраво вираженою спортивною спрямованістю моделей. Виготовлені з нержавіючої сталі або титану, iз стiклом зміцненим спеціальною обробкою мінеральними, або сапфіровими  – ці моделі відрізняються підвищеною стійкістю до вологи, пилу і ударів.

Automatic
Традиційні механічні моделі класичного дизайну з різним ступенем обробки механізму (при прозорiй задній кришці), використовуваних матеріалів (сапфір), декорування циферблата (під «гильеше»). Наявність як автоматичного, так і ручного заводу, різних рівнів водозахисту робить ці моделі  так само затребуваними, як і десятиліття тому, не дивлячись ні на які перипетії мінливої моди або хитромудрих технологій.

Promaster
Напевно, одна з найбільш відомих і популярних серед любителів активного відпочинку (переважно дайвінгу) колекцій Citizen. Важко уявити велику кількість функцій, помножена на неймовірну надійність конструкції годинника – все це робить практично будь-яку модель з цієї колекції надійним і вірним помічником в найекстримальнiших умовах. Високо в небі, або глибоко в океані – годинник з колекції Promaster вже давно здобули собі заслужену славу, а колекція з кожним роком продовжує поповнюватися все новими і новими цікавими моделями.
         
Sports
Колекція, що складається як з чоловічих, так і жіночих моделей призначена, насамперед, для людей проводячи активний спосіб життя і товаришують зі спортом. З рівнями водозахисту достатніми для занять плаванням, кварцовими механізмами, відмінно переносять підвищені навантаження (вібрації, прискорення і т. д.), невибагливі в обслуговуванні ці моделі незмінно користуються стійким попитом.
 
Titanium
Всі моделі цієї колекції виготовлені з унікального за своїми властивостями металу – титану. Завдяки фантастичній (у порівнянні зі сталлю) легкості цього металу і гiппоаллергенностi і, не дивлячись на більш високу вартість (з-за деяких складнощів пов'язаних з обробкою виробів з цього металу) титанові моделі користуються все більшим і більшим попитом серед покупців.

Всі колекції компанії Citizen умовно можна розділити на п'ять груп.
Перша представлена колекціями Citizen Titanium, виконана з титану, який на 40% легше нiж нержавіюча сталь, але не поступається їй міцності, і при цьому антиалергенний. Спеціальне титанове карбідне покриття збільшує стійкість матеріалу в сім разів і робить годинники стійкими до тривалого носіння і забруднень. А технологія Eco-Drive (годинники не вимагають заміни елементу живлення, оскільки здатні заряджати від будь-якого джерела світла завдяки унікальним свiтло вловлювальними елементам, з яких виконаний циферблат годинника), розроблена майстрами компанії у 1995 році, дозволяє забути про батарейки назавжди.

Citizen Eco-Drive представляє серію годинників з однойменною технологією. При цьому широкий вибір моделей дозволяє вибрати те, що до душі найяскравiшим iндивiдуалiстам.

Третя лінія спеціально для жінок Lady Citizen є такі колекції як Clarity (яскраві годинники з дорогоцінними каменями для створення іміджу сучасної жінки), Elegance (для жінок, які цінують моду і стежать за новинками), Lady Premiere (незвичайність і авангард для жінок, які цінують оригінальність) і Lady Diamond (колекція для урочистих випадків).

Четверта група годинникiв Citizen – це Citizen Promaster, колекція для сучасних шукачів пригод. Це годинники для тих, хто вибирає екстремальний спорт або екстремальне життя. Безліч зручних функцій дозволять відчувати себе впевнено і на суші і в повітрі, і у воді, і навіть під водою, адже в моделях цих колекцій реалізований електронний вимірювач глибини, висоти, температури навколишнього середовища, пам'ять про останні занурення, сигнал занурення на встановлену глибину, будильник, секундомір, календар, таймер, підсвітка, світовий час і багато інших функції, необхідні при екстремальному способi  життя.

П'ята група Adec представляє годинник з молодіжним дизайном. Яскраві, незвичайні, експресивні годинники підходять сучасним молодим людям, що живуть в скаженому ритмі мегаполісів.
У будь-якому випадку, Citizen завжди зможе запропонувати ті годинники, які підійдуть саме вам.

Стандарти якості бренду Технології

Одним з найбільш серйозних напрямків діяльності на сьогоднішній день є захист навколишнього середовища і збереження Земних ресурсів.

Керуючись цими міркуваннями, компанія Citizen розробила нове покоління годинникiв під назвою Eco–Drive, не забруднюють навколишнє середовище і живляться від світла. Використовуючи найсучаснішу технологію, панелі з сонячними елементами перетворює світло будь-якого джерела, будь то природне сонячне світло, або штучние світло, в електричну енергію. Енергія накопичується та перезаряджається, що не містить токсинів батареї (акумулятора).

Годиннику Eco–Drive мінімально необхідно для запуску механізму, зарядяться навіть за кілька хвилин незалежно від того, яке джерело світла їх висвітлює. Повністю заряджений, годинник може працювати в повній темряві, в залежності від моделі, від 5 до 18 місяців.

Переваги таких годинникiв величезні. Крім того, що ми повністю позбавляємося від забруднення навколишнього середовища використаними елементами живлення, ми економимо природні ресурси, не роблячи великої кількості батарейок для заміни розряджених.

Враховуючи, що колекція  Eco–Drive – гордість світової колекції годинникiв на сонячних батареях, з їх об'єктивними перевагами, високою точністю та широким асортиментом як спортивних, так і класичних моделей, то можна вважати компанію Citizen лідером на ринку годинників на сонячних батареях.

Сонячне світло або будь-яке інше штучне світло проходить крізь скло і світлопроникний циферблат. Сонячна батарея, яка перебуває під циферблатом, конвертує будь-яке світло в електричну енергію, що витрачається на хід годинника і інші функції. Citizen використовує спеціальні фільтри для отримання великої різноманітності при виборі кольорів і стилів циферблатів. Потрапляючи під освітлення Eco–Drive постійно перезаряджається упродовж свого терміну служби. Перетворена енергія накопичується в іонно – літієвому акумуляторі, створюючи запас енергії на термін від 5 до 18 місяців. Термін служби акумулятора 10-15 років.

Титан

Компанія Citizen, яка зараз є одним з лідерів у виробництві титанових годинникiв, почала розробку цього проекту ще в 60-х роках. В результаті, в 1972 році компанія представила на ринок перші титанові годинники. У 1990 роках з'явилися нові сплави титану і технології, які зробили обробку цього металу більш легкої і, отже, розширили можливості дизайнерів. За останні кілька років компанія розробила особливу технологію полірування титану і вже рік випускає годинник з блискучою сріблястою поверхнею.

Покриття і матеріали

У 1976 році Citizen запатентувала нітрид-титанове напилювання (TiN) способом мультикатодного іонного нанесення покриття по технології науково-дослідницької корпорації Японії (Research Development Corporation of Japan). Спочатку технологія була розроблена NASA і вдосконалена Агенством промислових технологій Японії (Agency of Industrial Science and Technology Japan).
Це покриття має колір золота, надзвичайно міцне, стійке до корозії і тертя.

Для порівняння: міцність звичайної позолоти становить 400 vickers, тоді як Citizen Ion plating - 1000 vickers. Citizen Ion Plating Technology (Технологія Іонного Напилення Citizen) – ця технологія використовується для нанесення позолоти і паладієвого покриття корпуса годинника та браслети.

Як і раніше Citizen робить великі зусилля по створенню годинникiв, не приносять шкоди своєму господареві. Адже за даними японських досліджень алергія на іони різних металів займає друге місце (29,9%) серед шкірних алергій. Щоб уникнути цього Citizen розробив безнiкелеву і титанову серії своїх годинникiв. Звичайна нержавіюча сталь містить залізо, хром і нікель, нержавіючої сталі Citizen замість нікелю використовується молібден. Титанові  ж корпуси і браслети, крім своєї неаллергiчностi, надзвичайно легкі і міцні.

Корпусу:
– нержавіюча сталь (переважно). Підтвердження - напис на задній кришці – “Stainless steel”;
– латунь. Підтвердження - напис на задній кришці – “Base metal”;
– титан.

Браслети/ ремінці:
– нержавіюча сталь;
– титан;
– шкіра;
– каучук.

Покриття:
– напилення PVD (палладiєве);
– напилення PVD (позолота);
– напилення PVD (жовте, нітрид - або чорне, карбід-титанове)

Механізми:
– кварцові і механічні Miyota.

Скло:
– мінеральне;
– сапфір.

Водозахист:
– 30, 50, 100, 200, 300 метрів.

Збірка:
– Японія;
– Гонконг (Китай);
– Південна Корея.

Гарантійні зобов'язання

Всі годинники Citizen мають міжнародну гарантію –  24 місяців.
Гарантія ТМ «Секунда» - 24 місяців.
Сервісне обслуговування здійснюється в СЦ за адресою:
м. Київ, вул. Володимирська, 51/53
тел.  (044) 590 09 47, (044) 590-09-46

Виробником і дистриб'ютором годинника Citizen є:
Citizen Watch Co., Ltd.
Japan

Переглянуті товари (0)