Garmin Forerunner 165 проти Venu 3

Компанія Garmin закріпила за собою місце лідера у світі GPS-годинників для бігу та смартгодинників. Вибираючи між серіями Forerunner 165 та Venu 3, важливо провести порівняння пліч-о-пліч. Модель Forerunner 165, що випущена в лютому 2024 року, орієнтована на любителів фітнесу. Навпаки, серія Venu 3 (представлена в серпні 2023 року) пропонує ширший набір функцій для відстеження загального стану здоров'я.

У цьому докладному порівнянні розглядаються відмінності та подібності між цими пропозиціями Garmin. Без зайвих слів, давайте зануримося в процес!

Основні висновки

Якщо ви цілеспрямований бігун, якому важливі відстеження результатів і час автономної роботи, то Garmin Forerunner 165 ─ це фантастична пропозиція. Він забезпечує основні функції бігу в бюджетному корпусі. З іншого боку, якщо ви хочете отримати розширені відомості про здоров'я, як-от ЕКГ і моніторинг температури шкіри, ширший вибір спортивних профілів і такі функції смартгодинника, як дзвінки на зап'ясті, то Garmin Venu 3 ㅡ це ширший вибір.

Зміст:

Апаратне забезпечення

Зовнішній вигляд і відчуття

Обидві моделі серії Forerunner 165 та Venu 3 круглої форми. Такий вибір дизайну відображає погляд на традиційний годинник.

Однак Forerunner 165 схиляється до спортивної практичності завдяки легкому корпусу з армованого волокнами полімеру та лінзам із хімічно зміцненого скла. Venu 3 пропонує преміальну естетику завдяки корпусу з неіржавкої сталі. Крім того, Venu 3 випускаються у двох варіантах розміру. Більший Venu 3 і трохи менший Venu 3S відповідають різним розмірам зап'ястя і перевагам. Модель 165 доступна тільки в одному розмірі.

смартгодинники Garmin Forerunner 165 проти Venu 3 - дві моделі

Фізичні кнопки ─ ще одна область відмінностей. Forerunner 165 оснащений п'ятьма фізичними кнопками, що підкреслює простоту використання та швидку навігацію. Це особливо корисно під час інтенсивних фізичних навантажень, коли сенсорний екран може постраждати від поту або руху. Серія Venu 3, однак, вибирає елегантніший дизайн із трьома фізичними кнопками, балансуючи між функціональністю та мінімалістською естетикою.

Дисплей, колірні рішення, водостійкість

Обидва пристрої занурюються у світ яскравих AMOLED-дисплеїв, що визнано значним удосконаленням порівняно з MIP-дисплеєм попередника Forerunner 165. Venu 3 може похвалитися більшим 1,4-дюймовим дисплеєм, а Venu 3s оснащений 1,2-дюймовим дисплеєм — такого ж розміру, як у Forerunner 165. Усі три варіанти з високою роздільною здатністю, забезпечуючи потенційно більш захватне візуальне сприйняття незалежно від вибраного розміру.

Що стосується стійкості до водоживучості, то і Forerunner 165, і Venu 3 мають рівень водостійкості 5 АТМ. Це означає, що вони можуть витримувати як плавання, так і душ, і навіть тиск під час занурення на велику глибину.

смартгодинник Garmin Forerunner 165 на руці

Варіанти забарвлення забезпечують ще один рівень персоналізації. Модель Forerunner 165 пропонує поєднання нейтральних і яскравих кольорів. Серія Venu 3 ─ стримані варіанти поряд із помітнішими.

Технології

Годинники Forerunner 165 і Venu 3 мають схожий набір основних датчиків. Це акселерометр, барометричний висотомір, компас, датчик освітленості й датчик Pulse Ox для контролю рівня кисню в крові. Крім того, обидва пристрої оснащені оптичними датчиками серцевого ритму Elevate від Garmin. Однак у серії Venu 3 використовується новіша версія Elevate V5, що забезпечує потенційно вищу точність.

Крім цього, серія Venu 3 розширює можливості інтеграції датчиків, додаючи гіроскоп, ЕКГ (електрокардіограму) і датчик температури шкіри. Включення гіроскопа підвищує точність відстеження рухів. Датчики ЕКГ і температури шкіри дають змогу отримати глибші відомості про стан серцево-судинної системи та зміну температури тіла, відповідно, забезпечуючи користувачам докладніше відстеження самопочуття. Ці доповнення роблять Venu 3 більш комплексним пристроєм для відстеження стану здоров'я.

Що стосується GPS та інших можливостей під'єднання, то Forerunner 165 і Venu 3 підтримують функції мульти-GNSS (глобальної навігаційної супутникової системи). Вони містять GPS, Galileo і Глонасс, забезпечуючи точне відстеження місця розташування в різних умовах. Ця функція дуже важлива для активного відпочинку, від маршрутів бігу до туристичних стежок.

NFC (Near Field Communication) також присутня в обох моделях. Вона дає змогу здійснювати безконтактні платежі через Garmin Pay, що додає зручності користувачам, які перебувають у дорозі.

смартгодинник Garmin Venu 3 на руці

А ось в області зберігання музики пристрої розрізняються. У Forerunner 165 музичне сховище пропонується як опція, що підходить тим користувачам, які віддають перевагу мати свої плейлисти під рукою під час тренувань, не носячи з собою смартфон. З іншого боку, в серії Venu 3 зберігання музики входить до стандартної комплектації. Це підкреслює її роль як універсального смартгодинника, який не тільки відстежує показники фітнесу та здоров'я, а й забезпечує розваги та зв'язок на зап'ясті.

Термін роботи батареї

Що стосується часу автономної роботи, то Forerunner 165 тримається до 11 днів у режимі смартгодинника. Завдяки цьому користувачі можуть відстежувати свою повсякденну активність, стежити за показниками здоров'я та отримувати розумні повідомлення без постійної необхідності підзаряджання. У режимі GPS час автономної роботи скорочується до 19 годин, що дає змогу використовувати годинник під час активного відпочинку та тренувань. Це робить Forerunner 165 надійним варіантом для бігунів і спортсменів, яким потрібна витривалість пристрою відповідно до графіка тренувань.

Серія Venu ще більше підкреслює прагнення Garmin до ефективності використання батареї: Venu 3 забезпечують до 14 днів автономної роботи в режимі смартгодинника, коли дисплей постійно ввімкнений. Це значне поліпшення порівняно з попередніми моделями, розраховане на користувачів, яким потрібна довговічність і мінімальний час простою носимої техніки. Модель Venu 3s, хоча й трохи менша, не сильно відстає в плані довговічності акумулятора, пропонуючи до 10 днів автономної роботи в режимі смартгодинника за постійно ввімкненого дисплея. Як показано в таблиці нижче, в режимі GPS ці показники різко знижуються.

Технічні характеристики

Нижче наведена докладна таблиця порівняння технічних характеристик Garmin Forerunner 165, Garmin Venu 3 та Garmin Venu 3s:

 Специфікація  Garmin Forerunner 165  Garmin Venu 3  Garmin Venu 3s
 Дата выпуска  лютий 24  серпень 23  серпень 23
 Матеріал корпуса  Лінза: Хімічно зміцнене скло. Безель і корпус: Полімер, армований волокнами  Неіржавка сталь  Неіржавка сталь
 Кількість фізичних кнопок  5  3  3
 Форма  Кругла  Кругла  Кругла
 Розміри  43 x 43 x 11,6 мм  45 x 45 x 12 мм  41 x 41 x 12 мм
 Тип дисплея  AMOLED  AMOLED  AMOLED
 Разрешение  390 x 390 пикселей  454 x 454 пикселей  390 x 390 пикселей
 Розмір екрану  1,2 дюйма  1,4 дюйма  1,2 дюйма
 Вага (без ремінця)  39 грамів  47 грамві  40 грамів
 Датчики  Акселерометр, оптичний пульсометр (Elevate V4), барометричний альтиметр, компас, Pulse Ox, термометр, датчик освітленості  Акселерометр, оптичний пульсометр (Elevate V5), барометричний альтиметр, компас, гіроскоп, Pulse Ox, термометр, ЕКГ, температура шкіри, датчик освітленості  Акселерометр, оптичний пульсометр (Elevate V5), барометричний альтиметр, компас, гіроскоп, пульсоксиметр, термометр, ЕКГ, температура шкіри, датчик освітленості
 Водостійкість  5 ATM  5 ATM  5 ATM
 Позиціонування  GPS, Galileo, Глонасс  GPS, Galileo, Глонасс  GPS, Galileo, Глонасс
 Вбудований динамік  Ні  Так  Так
 Мікрофон  Ні  Так  Так
 NFC  Так  Так  Так
 Музичне сховище  Опціонально  Так  Так
 Під'єднання  Bluetooth, ANT+, WiFi для музыкальной версии  WLAN 2,4 ГГц, Bluetooth 5,3 и BLE, ANT+  WLAN 2.4 ГГц, Bluetooth 5.3 и BLE, ANT+
 Стільниковий зв'язок  Ні  Ні  Ні
 Тип акумулятора  Li-po  Li-po  Li-po
 Термін роботи батареї  До 11 днів (режим смартгодинника), 19 годин (GPS), 17 годин (GNSS), 7 або 6,5 години (відтворення музики)  До 14 днів (режим смартгодинника, дисплей завжди ввімкнений), 26 днів (режим економії заряду батареї), 26 годин (режим тільки GPS і GNSS), 20 годин (режим усіх систем GNSS), 11 годин (режим усіх систем GNSS з музикою)  До 10 днів (режим Smartwatch, дисплей завжди увімкнений), 20 днів (режим економії заряду батареї), 21 година (режим GPS-Only GNSS), 15 годин (режим All-Systems GNSS), 8 годин (режим All-Systems GNSS з музикою)
 Операційна система  Власна  Garmin OS  Garmin OS
 Кольори  Без музики: Mist Grey/Whitestone, Black/Slate Grey. Музичні: чорний/шиферний сірий, туманний сірий/білий камінь, ягідний/бузковий, бірюзовий/аква  Білокам'яний, чорний  Французький сірий, Гальковий сірий, Шавлієвий сірий, Пилова троянда, Слонова кістка
 Звичайна ціна  $250 и выше  $450  $450

 

Загальні характеристики

Моделі Forerunner 165 та Venu 3 забезпечують базові показники здоров'я: моніторинг серцевого ритму впродовж усього дня, аналіз сну, оцінка стресу та відстеження жіночого здоров'я. Вони також підтримують різні інші показники здоров'я в екосистемі Garmin Connect.

Venu 3 відрізняються від інших моделей у двох ключових сферах. По-перше, вони оснащені датчиком ЕКГ. Це може бути дуже важливо для виявлення ознак фібриляції передсердь ─ поширеного порушення серцевого ритму. По-друге, пристрій може вимірювати температуру шкіри. Це додає ще один рівень відстеження стану здоров'я. Вона дає змогу зрозуміти, як організм реагує на різні стреси, тренування та навколишнє середовище, що може бути особливо корисним для контролю самопочуття та відновлення.

Обидва пристрої призначені для людей, які ведуть активний спосіб життя, і мають спеціальні профілі для бігу та їзди на велосипеді, що дають змогу відслідковувати такі важливі показники, як відстань, темп і частота серцевих скорочень. Вони також підтримують різні тренування, включно із силовими, HIIT і кардіотренуваннями. Модель Forerunner 165 більшою мірою орієнтована на серйозних бігунів. Venu 3, навпаки, пропонує більшу різноманітність спортивних профілів, даючи змогу займатися такими видами спорту, як піший туризм, скелелазіння, дисковий гольф і численні види спорту з ракетками. Це найкращий варіант для тих, хто любить різноманітні види спорту.

смартгодинник Garmin Forerunner 165

Крім того, тренажери серії Venu 3 підвищують ефективність занять фітнесом завдяки анімації тренувань на екрані та картам м'язів. Це візуальне керівництво, яке допоможе користувачам правильно та ефективно виконувати вправи.

Можливості смартгодинника

З точки зору можливостей смартгодинника Forerunner 165 охоплює все найнеобхідніше. Він відображає повідомлення, нагадування календаря, дає змогу керувати відтворенням музики на телефоні та пропонує музичний варіант для автономного прослуховування. Крім того, є NFC для безконтактних платежів.

Серія Venu 3 розширює ці можливості. Завдяки вбудованому мікрофону та динаміку, він дає змогу здійснювати та приймати дзвінки прямо з зап'ястя (за умови під'єднаного смартфона) і звертатися до голосових помічників. Якщо ви хочете отримати повніший досвід використання смартгодинника, Venu 3 буде попереду. Це відповідь Garmin на такі моделі, як Apple Watch або Samsung Galaxy Watch.

Ціна

Годинник Garmin Forerunner 165 представлений на ринку за вигіднішою ціною ─ від 250 доларів. Музична версія обійдеться вам у додаткові 50 баксів. Це робить пристрій вигідною пропозицією для тих, кому важливі основні функції бігу та фітнесу. Venu 3 і 3s, з їхнім ширшим набором датчиків, можливостями відстеження стану здоров'я та преміальним збиранням, природно, коштують дорожче ─ близько 450 доларів. Якщо для вас пріоритетні ширший набір функцій та розкішніший дизайн, то інвестиції в серію Venu 3 можуть бути виправдані.

смартгодинник Garmin Venu 3

Підсумки

Якщо ви захоплений бігун і шукаєте надійний і довговічний фітнес-трекер із функціями, орієнтованими на біг, Forerunner 165 пропонує відмінне співвідношення ціни та якості. Дивовижний час автономної роботи та цілеспрямована функціональність роблять його ідеальним супутником для спортсменів, які ставлять відстеження результатів понад усе.

З іншого боку, якщо ви хочете отримати ширший спектр інформації про здоров'я, широкий вибір спортивних профілів і найкращий набір функцій смартгодинника, серія Venu 3 забезпечить вам усі можливості. Датчик ЕКГ, відстеження температури шкіри та можливість телефонувати на зап'ясті забезпечують цілісний підхід до моніторингу здоров'я та самопочуття. Попри вищу ціну серія Venu 3 виправдовує себе тим, хто шукає всебічно розвинений смартгодинник преміум-класу з потужними можливостями відстеження фітнесу.