image

Garmin

Модель для тебе
Смарт-годинник Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition (010-02627-03)
  • Стать
  • Версія
  • Матеріал корпусу
  • чоловічі
  • Спорт
  • полімер

17 279 грн

Історія бренду

Історія компанії Garmin починається в 1989 році в США, штат Канзас. Ця назва виникла завдяки іменами талановитих творців – Gary Burrell і Min Као (Gary + Min = GARMIN).  

Головні принципи компанії – інновації, зручність, ефективність, якість і обслуговування. З перших днів існування, компанія займалася випуском навігаційного обладнання, здійснюючи всі етапи його виробництва від проектування до його повного випуску. Спочатку це було навигаторское обладнання, призначене тільки для авіації, але поступово асортимент продукції став розширюватися.

На сьогоднішній день компанія Garminявляется світовим лідером в області розробки GPS навігаторів, які затребувані як в професійних напрямах, так і в повсякденному житті. А також бренд виробляє спортивні розумні годинник і пульсомтеры, до того ж це не просто годинник – це повноцінний GPS навігатор на зап'ясті!

Розумні годинник американського бренду Garminгарантированно стануть сучасним і практичним аксесуаром для активного проведення часу. У відповідності з сучасними вимогами, ці багатофункціональні наручні прилади суміщають навігацію GPS з вимірюванням і відображенням кардиометрических та інших спортивних показників, а також з наявністю датчиків атмосферного тиску, температури і магнітним компасом.

Історія спортивних годин GARMIN розпочався в 2001 році з випуску моделі з серії Forerunner. З роками модельний ряд наручних годинників розвивався, набуваючи актуальні для сьогоднішнього дня опції. Збільшувався час автономної роботи цих навігаційних моделей, збільшувалася їх точність. Подібно туристичним GPS-навігаторів в наручний годинник GARMIN були вбудовані датчики барометра/альтиметра, термометра і магнітного компаса. В цілях конкурентоспроможності з іншими виробниками спортивних годин, в моделях GARMIN з'явилася можливість вимірювання серцевого ритму та перерахунку витрачених калорій, а так само інші спортивні функції. Більш того, наручний годинник GARMIN сумісні зі спортивним обладнанням інших марок.

Головне завдання компанії при розробці своєї продукції: звільнення клієнта від стресових ситуацій під час навігації або подорожей з допомогою простих у використанні меню, логічних опцій і інтуїтивних функцій.

Garmin не просто розробляє і продає продукцію – Garmin охоплює Ваш стиль життя.

Переглянуті товари (0)