image

Tissot

Модель для тебе
Годинник Tissot Tradition T063.610.16.058.00
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • чоловічі
 • Класика
 • кварцевий
 • нержавіюча сталь

13 920 грн

Історія бренду

C 1853 року компанія TISSOT має відмінну репутацію виробника годинників, а безліч різних нагород за інновації в годинниковій індустрії зайвий раз доводять світове визнання TISSOT. 

Фірма Tissot була заснована в 1853 році Шарлем Фелисьеном і Шарлем Емілем Тіссо (батьком і сином).

Поки це була лише майстерня - місце в їх сімейному будинку в Кре-Веле, Ле Локеле. Спочатку це було невелике виробництво: власники фірми роздавали частини механізмів і корпусу селянам, які збирали годинник у себе вдома, а потім приносили їх в майстерню Тіссо. Готові вироби перевірялися на якість збірки і точність ходу. У продаж надходили тільки годинники, що пройшли перевірку. Сам Шарль здійснює 53 подорожі - експедиції, відкриваючи для марки Tissot ринки Америки і Росії. Він проводить у дорозі майже 7 років та 99 днів. Було розроблено годинник з подвійним часовим поясом. 

У 1873 році після смерті батька Шарль-Еміль встав на чолі фірми. Незважаючи на труднощі, з якими в ті часи були пов'язані всі подорожі, він багато їздив по різних країнах у пошуках свіжих ідей і нових ринків. Глава будинку неодноразово бував навіть у далеких Сполучених Штатах Америки. У відсутність господаря справами фірми керувала його дружина, здійснюючи контроль над виробництвом і фінансами. 
Результатом поїздок Тіссо-молодшого в Росію стало те, що його фірма, ставши офіційним постачальником Російського Імператорського Двору, отримала велике замовлення на виготовлення годинників для російської армії. Таким чином, Росія виявилася головним ринком компанії Tissot. А найвідомішою моделлю фірми став "Цар" (Tzar) - кишенькові годинники для російських офіцерів.

Щоб здійснювати постійні контакти з російським Двором, був організований філіал компанії в Москві, директором якого став син Шарля-Еміля - Шарль Тіссо (Charles Tissot). До речі, дружина його була росіянкою, а двоє їхніх дітей - Поль і Марія - згодом багато зробили для сімейного бізнесу.

1889 рік: Шарль-Еміль Тіссо був призначений членом журі Міжнародної виставки в Парижі. Кишеньковому годиннику Tissot був присуджений приз Всесвітньої виставки в Парижі.

 

1896 рік: Tissot завойовує золоту медаль в Женеві.

1904 рік: Випущено "Царський годинник", виготовленийі за замовленням товариства офіцерів імператорської гвардії Волинського полку. Різноманітні кишенькові годинники офіцерів з вигравіруваними гербами імператорських російських полків. Годинник з портретами (лакові мініатюри ручної роботи).

1916 рік: Tissot випускає перший наручний годинник.

Втрата російського ринку, пов'язана з революцією 1917 року, стала великим ударом для фірми. Намагаючись знайти вихід з виниклої кризи, керівництво Tissot прийняло рішення почати випуск дизайнерських моделей годинників. Так з'явилися знамениті годинник Banana ("Банан") або Prince (“Принц”) в стилі Арт-деко, що отримали свою назву через відповідну форму.

Великий успіх мала також модель Hermetic: срібний кишеньковий годинник з будильником і китайським лаковим живописом на корпусі.

1920 рік: Початок серійного виробництва годинників. Виробництво годинників величиною з ґудзик Туристичні годинники "Герметик": модний срібний кишеньковий годинник з будильником - корпус високої якості, оброблений китайським лаком, покритий емаллю і прикрашений матеріалами, що імітують шкіру. У 20-ті роки почалося співробітництво двох знаменитих компаній - Tissot і Omega.

1930 рік: Розробка перших антимагнітного годинника, надалі виготовляється всією годинниковою промисловістю. Tissot і Omega об'єднали свої інтереси, що призвело до створення корпорації "Societe Suisse pour l'industrie Horlogere S. A." (SSІ), розміщеній у Женеві.

Успішне злиття дало можливість значно посилити міжнародне присутність і спільно користуватися мережею дилерів. Omega орієнтувалася на більш престижний клас, Tissot обслуговував клієнтів середнього рівня. Таким чином, Tissot і Omega зуміли зберегти зв'язок зі світовими оптовими постачальниками, зацікавленими в якісних товарах, і отримали доступ до ексклюзивних магазинів.

1944 рік: Tissot розробляє свій перший годинник з автоподзаводом.

1953 рік: Tissot NAVIGATOR – перший механічний годинник з дисплеєм часу всіх часових поясів (24 міста – 24 часові зони).

1959 рік: Розробка першого стандартного механічного калібру (728-1), що застосовується в годинникової індустрії.

1971 рік: Випуск годинника IDEA 2001 (Astrolon) - унікального механічного годинника виготовленого з пластмасових деталей з прозорим корпусом, який може, поза всяким сумнівом, розглядатися як попередник Swatch.

1978 рік: Створено багатофункціональний кварцовий хронограф F1 – офіційний годинник гоночної команди LOTUS.

1984 рік: Офіційним наручним годинником олімпійських команд Австрії, Німеччини та Швейцарії став годинник PR 100.

1985 рік: Працюючи над дизайном нових моделей, Tissot використовує для корпусу нестандартні матеріали і створює годинник з корпусом з каменю Rock Watch (граніт з Альпійських гір).

1986 рік: Tissot створює кварцову модель з подвійною індикацією часу Two Timer – стрілочний дисплей з цифровою індикацією у нижній частині циферблату.

1987 рік: Створено годинник з корпусом з перламутру - Pearl Watch

1988 рік: Tissot виготовила Wood Watch – годинник в дерев'яному корпусі.

А завершили цю серію годинників з нестандартних матеріалів годинники в керамічному корпусі - Ceraten.

1996 рік: Пуск лінії по виробництву дуже міцних годинників PR 200, з водонепроникністю до глибини 200 м. Пуск лінії по виготовленню PR 100 Autoquartz – гібрида кварцових і автоматичних годинників без батарейки, заряд поповнюється при ходьбі. (Система генерування енергії дещо нагадує KINETIC від SEIKO).

1998 рік: Випущений годинник Titanium 7 з сімома функціями.

1999 рік: З'явилися у продажу Powermatic – Autoquartz з запасом ходу 100 днів.
Запущена в серію колекція T3 з справжніми діамантами. Випущено перший годинник з чутливим склом T–Touch.

2002 рік: Випущено –Silen–T – годинник з вибробудильником.

2003 рік: До 150-ої річниці марки випущено годинник Heritage

2004 рік: Надійшли у продаж годинники –T–Navigator 3000, що показують час у 150 містах світу. 

2006 рік: Любителям механіки спортивного стилю представлена модель PRS 516 Chronograph (з механізмом ETA 7750 Valjoux).

2007-2008 рік: Випущено годинник T-Touch Expert і SEA-Touch.

2010 рік: Революційний механізм C01.211 у новому хронографі Veloci-T.

Сьогодні, Tissot - відома у всьому світі велика годинникова компанія. Її годинники продаються більш ніж в 150 країнах, включаючи Україну. У керівництві компанії переважають молоді люди. Можливо, тому особливу увагу в Tissot приділяють виробництву спортивних і елегантних моделей годинників.

Бренд Tissot є учасником Всесвітньої годинникової виставки у Базелі (BASELWORLD, павільйон «Hall of Dreams»).

Займаючи центральну частину, найпрестижнішого виставкового павільйону «Hall of Dreams» стенди годинникових компаній корпорації Swatch Group демонструють всьому часовому світу непорушність своєї домінуючої позиції у світі годин. І перебуваючи серед своїх молодших і старших «братів і сестер» за Swatch Group експозиція компанії Tissot з гордістю демонструє втілене у своїх годинниках минуле, сьогодення і навіть трохи недалекого майбутнього швейцарської годинникової індустрії.

В останні роки випускається близько 2 500 000 примірників годинника Tissot на рік. Купівля годинника Tissot  - це можливість для покупця заглянути в світ розкоші без стресу і витрати величезних грошей.

Tissot – безумовний лідер на ринку швейцарських годинників, як у Швейцарії, так і в усьому світі. В Швейцарії Tissot носять близько 60% населення. У нашій країні марка Tissot стала практично синонімом швейцарських годинників взагалі.

У Tissot колосальний асортимент – спортивні, класичні, модні, складно-технічні годинники, а також моделі з чистого золота (жовтого, рожевого, білого) і моделі з діамантами.

Для колекціонерів усього світу вважається великою удачею мати старі моделі Tissot. Тому компанія випускає репліки — сучасне відтворення якої-небудь моделі початку століття. Зазвичай це обмежені серії механічних годинників або сертифікованих хронометрів.

 

Посланці бренду Tissot

Марк Маркес (Marc Márquez) – мотогонщик, пілот команди Repsol Honda Team, чотириразовий чемпіон світу в класі MotoGP (2013, 2014, 2016, 2017). У першій же своїй гонці в королівському класі Марк Маркес піднявся на подіум. А вже на другому Гран-прі в Остіні на трасі Америки здобув свою першу перемогу в Moto GP. Виграв титул чемпіона у першому ж сезоні MotoGP.

Лю Іфей (Liu Yi Fei) – китайська актриса, модель і співачка. Коли їй було 10 років, почала займатися модельною діяльністю і пішла в акторську школу. Коли дівчинці виповнилося 11 років, вони з матір'ю переїхали в Нью-Йорк. У 2002 році вона повернулася в Китай, де і почала свою акторську кар'єру. В останні роки завдяки ролям у кіно і на телебаченні досягла величезної популярності в Азії.

Тоні Паркер (Tony Parker) – професійний французький баскетболіст. Капітан збірної Франції з баскетболу та провідний гравець команди NBA San Antonio Spurs користується величезним авторитетом на міжнародному рівні завдяки своїй енергії, безстрашності і гострому почуттю соціальної відповідальності.

Хуанг Ксяомінг (Huang Xiaoming) – актор і співак. Різнобічна яскрава особистість, відповідальний та енергійний чоловік, відкритий новим віянням і викликам часу, Хуанг Ксяомінг володіє воістину ідеальним набором якостей для рекламного особи, що представляє компанію Tissot!

Хорхе Лоренсо Герреро (Jorge Lorenzo Guerrero) – іспанський мотогонщик. У 2006 і 2007 роках виграв чемпіонські титули в класі 250 cc чемпіонату світу з шосейно-кільцевих мотоперегонів, в старшому класі MotoGP ставав чемпіоном в 2010, 2012 і 2015 роках. Перемога Хорхе в Мізано у 2007 році (Гран-прі Сам Марино) була для нього 16-тою в класі 250 сс, з нею він став найуспішнішим іспанським гонщиком в класі 250 cc всіх часів.

Вірат Кохлі (Virat Kohli). У світі крикету Вірат Кохлі вважається одним з кращих бетсменов. Він входить в національну збірну Індії з крикету, а також є капітаном тестовій збірної Індії. На його рахунку чимало рекордів. Він чудово виступає в іграх будь-якого формату: будь то тестовий матч, одноденний міжнародний матч або T-20. Серед молоді Вірат Кохлі користується репутацією справжньої ікони моди завдяки своєму яскравому стилю. Це надає йому більш вагомий міжнародний статус і робить його ще більш значущою фігурою в якості рекламного особи компанії Tissot.

Томас Люті (Tomas Lüthi) - коли швейцарській годинниковій компанії Tissot надається можливість підтримати талановитого співвітчизника, це робиться без коливань. Черговим результатом такої політики можна назвати тривалу успішну співпрацю компанії Tissot з зіркою мотоспорту - швейцарським гонщиком Томасом Люті.

Компанія Tissot -експерт в спортивному хронометражі - у спорті, як у житті. Варто відзначити, що швейцарський бренд активно співпрацює зі світом спорту, будучи офіційним хронометристом MOTOGP, Ліги FIBA, IIHF хокею на льоду, FIM Superbike, UCI велоспорту, FIE фехтування, FISU, Asian Games 2014, RBS 6 Націй, Ліги AFL.

 

Колекції

На сьогоднішній день можна виділити 7 основних великих колекцій, які складаються у свою чергу з наступних модельних рядів:

Колекція Touch Collection - інноваційні годинники з сенсорним циферблатом і безліччю функцій.

 • T–Touch II
 • T–Touch Expert
 • Sailing Touch
 • Sea-Touch
 • Touch Navigator 
 • Touch Silen–T

В годинниках T-Touch Tissot використана сенсорна технологія для управління функціями годинника. Технологія, раніше використовувана в електронних записниках і мобільних телефонах, вперше була застосована інженерами Tissot в моделі T-Touch. Сенсорне скло, що використовується в Tissot T-Touch, відрізняється від звичайного сапфірового скла тим, що на його внутрішню поверхню нанесено прозорі електроди, чутливі до дотику людських рук (на доторк інших предметів воно не реагує). При торканні області скла з нанесеними електродами включається певна функція годинника. Принцип роботи порівняно простий, за винятком того, що технологічно складно зробити таке скло ще й водонепроникним, витримуючим підвищений тиск при зануренні у воду. Але інженери Tissot з цим складним завданням успішно впоралися. ( Tissot T-Touch – одні з самих передових годинників свого часу – являють собою прилад високої точності, що поєднує технічну складність і точність з новаторським дизайном і простотою у використанні. Більше, ніж просто годинник Tissot T-Touch пропонує своєму власникові 6 додаткових функцій, що викликаються натисканням на голівку, а потім на сенсорне скло.

Одного дотику до скла годинника достатньо для того, щоб отримати напрямок на магнітний полюс Землі або відомості про зміну атмосферного тиску протягом дня. Крім звичного зазначення часу та дати, щасливий володар годинника T-Touch без праці зможе використовувати такі їх функції, як секундомір (з точністю до 1/100 секунди), компас, барометр, термометр, будильник, альтіметр (вимірювання висоти).

Програма барометра Meteo (Метео) постійно відслідковує зміни атмосферного тиску протягом дня. Тому при виклику на екрані функції барометра вона видає дані про тиск на даний момент (в гектопаскалях) і показує графік зміни тиску за останні вісім годин.

На базі показань барометра обчислюється і висота над рівнем моря, яку можна подивитись, натиснувши на скло годинника в районі позначення функції Altimeter (Альтиметр). Однак і тут не обійтися без коригувань, адже від різкої зміни атмосферного тиску при зміні погоди можуть бути змінені та свідчення висоти. Щоб дані альтиметра при цьому залишалися вірними, передбачена можливість його налаштування. Введення даних про точне розташування місця перебування над рівнем моря, які можна знайти на фізичних картах або дізнатися, приміром, на гірськолижній станції, здійснюється за допомогою кнопок з символами «+» чи «–».

Функції Compass (Компас) розробники T-Touch врахували той факт, що для кожної точки на поверхні планети є «свій» магнітний полюс, трохи зміщений щодо географічного. Ці спотворення магнітного поля враховуються у всіх серйозних навігаційних приладах.

Колекція T–TREND - годинник з сучасним дизайном.

 • T-Evocation
 • Femini-T
 • Lady Round
 • Tissot Cera
 • Tissot Lovely
 • Glam Sport
 • Generosi –T
 • Tissot Flamingo
 • T-Wave
 • Tissot Six-T
 • T3
 • Tissot Equi-T
 • Grain de Folie
 • My-T
 • Precious Flower
 • Tissot Couturier Automatic / Quartz
 • TXL

Годинникам з колекції T-Evocation гарантована популярність, як і їх успішним попередниками, з колекції TIssot T-Collection. Годинники Tissot T-Evocation є втіленням сучасної вишуканості. Корпус квадратної форми й браслет, який складається з ланок плавної геометричної форми, надають цим годинникам неповторну елегантність. Завдяки своїм чітким лініям і гладким поверхням, ця модель прекрасно підійде жінкам бізнес-світу, які пишаються притаманною їм жіночністю.

Колекція Tissot Cera представляють нову варіацію на тему клавіш піаніно. Часовий чорно-білий квартет у корпусі з високотехнологічної міцної кераміки і нержавіючої сталі. Керамічні обідки і ланки браслетів обрамляють циферблати квадратної і круглої форми, що володіють ефектом оптичної ілюзії.

Колекція Tissot Lovely створена в руслі модних тенденцій для романтичного образу з переливчастими тканинами і м'якими непримітними квітами. Металевий браслет повинен вільно рухатися на зап'ясті, щоб підкреслити спорідненість таких годинників з ювелірною прикрасою.

Колекція Glam Sport  стане ідеальним супутником  сучасних жінок, які легко і невимушено здатні вести діловий спосіб життя. Компактність розмірів у поєднанні з діамантами створюють образ ювелірної прикраси. Володарка таких вишуканих годинників зможе ідеально підкреслити свій неповторний образ.

Generosi-T – це годинник з контрастами. Дизайн цих годинників досить простий, однак, вони відрізняються вишуканістю і технологічністю компонентів і матеріалів. Годинники мають форму прямокутника, але завдяки плавним лініям сам корпус виглядає дуже органічно. В годинах Generosi-T ідеально поєднується екстравагантність і недомовленість.

Представлена в цій колекції модель Six-T – матеріалізація ностальгії за прямокутним формам, колись популярним в колекціях Т1 і Т2. На цей раз логотип Tissot проглядається в 6-ти ланках браслета (звідси і назва). Таким чином, T-колекція зробила своєрідний виток: після багаторічного успіху круглих годинників і «бочок» вона повернулася до своїх джерел.

Але ще більше вражають моделі лінії Precious Flower («Дорогоцінна квітка»), для молодих модниць з діамантами, рубінами і сапфірами. Підкуповують вони, насамперед, оригінальним конструктивним рішенням: з поворотом обода циферблата з'являється другий ряд пелюсток, змінюючи звичний вигляд годинника, з останнім поворотом безеля з'являється третій ряд пелюсток – годинник і перетворюються в справжню квітку! Взагалі-то описувати цю модель словами складно. Досить сказати, що більшість фахівців вважають її однією з найкращих дизайнерських ідей року.

Колекція T–SPORT - спортивна колекція. Містить у собі як чоловічі, так і жіночі годинники. Деякі моделі присвячені певним видам спорту чи змагань.

 • T-Race Automatic / Quartz
 • PRS 516 Automatic / Quartz
 • Tissot Veloci-T Automatic / Quartz
 • T-Navigator Automatic
 • Seastar 1000 Automatic
 • PRS 330 
 • Tissot V8
 • PRS 200
 • PRC 200 Automatic / Quartz
 • PRC 100

що Користуються популярністю серед гонщиків-представників бренду Tissot, годинник T-Race зарекомендували себе і поза треком. Всі моделі займають впевнену лідируючу позицію завдяки своєму оформленню в стилі, навіяному мотогонками.

Випуск двох нових моделей приурочений до дванадцятої річниці співпраці Tissot з чемпіонатом з мотоперегонів №1 у світі. Обидві моделі T-Race MotoGp Limited Editions 2012 володіють привабливим дизайном, що нагадує про світ мотоспорту і яскравим колірним поєднанням жовтого, чорного і сріблястого кольорів.
«Час» – це поняття займає не останнє місце в серці учасника перегонів MotoGP Нікі Хайдена, а матеріальне втілення можна побачити у нього на руці у вигляді годинника T-Race Nicky Hayden Limited Edition 2012.Вони нагадують про команду, за яку виступає Нікі під щасливим номером 69, який також можна знайти на цьому хронографі. Цей “запальний”  хронограф випускається тиражем 4999 пронумерованих примірників в спеціальній упаковці у вигляді мотоциклетного шолома, що додатково підвищує їх колекційну привабливість.
Рекламне обличчя компанії Tissot і учасник перегонів Moto2 Томас Люті стартує в новому сезоні з новою моделлю годинника на руці. Тираж годин T-Race Thomac Luthi Limited Edition 2012 з індивідуальним номером налічує всього 999 примірників. Годинник відрізняється надзвичайно динамічним дизайном і випускається у спеціальній упаковці у вигляді мотоциклетного шолома.

Нагадують своїх попередників 1960-х років, що стали популярними завдяки удостоєнню нагороди рекламної кампанії марки Tissot і підтримки Генрі Бредлі, легенди авторалі з Південної Америки, Tissot PRS 516 володіють власною індивідуальністю. Деталі оформлення викликають ностальгію за класичним чотириколісними гоночним машинами, а точність роботи автоматичного механізму підкреслює всю важливість вимірювань.

При створенні популярних хронографів з колекції Tissot Veloci-T автори використовували механізм Tissot C01.211  з автоматичним заводом, завдяки якому годинники володіють рядом переваг. Щоб переконатися в його ефективності, через спеціальне віконце на задній кришці корпусу можна поглянути на роботу балансирного колеса годинникового механізму.
Зовнішній вигляд годинника Tissot Veloci-T залишився колишнім, годинники мають все той же спортивний характер і чарівність швидкості, завдяки розташованим на циферблаті концентричним колам, дивлячись на які створюється ілюзія руху. Для жінок створено годинник з білим циферблатом і каучуковим ремінцем з позолоченими елементами на циферблаті і безелі.

Колекція T–CLASSIC - класичні чоловічі і жіночі механічні і кварцові годинники. 

Tissot Tradition
T-Lord Automatic
Tissot T-Tempo Automatic
T-One Automatic
PR-100 Automatic / Quartz
Classic Dream
Tissot Dressport
Tissot Lady Heart Automatic
Tissot Everytime
Stylis-T
Classi-T
Desire
Le Locle Automatic
Carson Automatic
Ballade III Automatic / Quartz
Bridgeport Automatic

Колекцію Tissot Tradition полюблять як затяті мандрівники, так і переконані домосіди за те, що вона поєднує в собі новітні технології і стильний вінтажний дизайн з плавними вигинами корпусу в дусі 1950-х років. 

Колекція T-Lord була зроблена спеціально для тих, хто приділяє особливу увагу найдрібнішим деталям при створенні неповторного образу. Корпус надзвичайної форми обрамляє циферблат хронографа або циферблат з окремим круглим секундоміром. Глянцеві годинникові та хвилинні стрілки здійснюють свою подорож між римськими цифрами, які надають годинникам неперевершену елегантність.

Колекція Tissot Dressport характеризується чотирма основними рисами: діамантами, перламутром, ремінцем, що імітує крокодилячу шкіру, і рожевим золотом з ПВТ покриттям, які створюють незабутнє враження. Цей годинник є чудовим компаньйоном для жінок, які люблять стиль і точність.

Колекція Tissot Lady Heart є втіленням жіночої чарівності, як внутрішнього, так і зовнішнього. Внутрішню красу цих годинників, роботу вишуканого механізму із автоматичним заводом, можна розглянути крізь спеціальне віконечко в позиції “12 годин” Ця колекція ідеально підійде для витончених жінок, які бажають відкрити завісу таємниці близькій людині.

Годинник з колекції Tissot Everytime підійдуть під будь-який настрій і зможуть задовольнити найвибагливіші смаки. У колекції представлені по троє годинника з круглим, квадратним і бочкоподібним корпусом. На циферблати срібного і перламутрового кольору нанесені чіткі цифри. Для витончених дам підійдуть годинники на шкіряному ремінці з модним візерунком під крокодила. Грайливий настрій допоможуть створити годинник з биколорними металевими браслетами. Всі моделі об'єднує одне – це ідеальний аксесуар на будь-який смак.
Колекція Le Locle названа  на честь рідного міста компанії Tissot, розташованого в Юрських в горах Швейцарії. Вперше були випущені у 2003 році до 150-річчя Tissot. Оригінальні моделі нагадують круглий годинник на дзвіниці церкви у Ле-Локле. Пізніше були випущені моделі квадратної форми. Ці годинники для тих, хто віддає перевагу елегантності поза часом і швейцарській традиції в мистецтві виготовлення годинника.

Колекція T–POCKET - кишеньковий годинник і годинник-підвіска.

Колекція T–GOLD


Стандарти якості бренду

Корпусу:
– нержавіюча сталь 316L;
– титан;
– золото 14, 18 карат;
– платина 950 проба;
– срібло 925 проба;
– карбон;
– латунь.

Браслети/ ремінці:
– нержавіюча сталь 316L;
– титан;
– шкіра;
– карбон;
– каучук.

Покриття:
– PVD;
– позолота 5, 10 мкм (гальваніка).

Механізми: 
– швейцарські кварцові і автоматичні ETA.

Скло: 
– пластикове (Hesalite);
– мінеральне;
– сапфірове.

Водозахист: 
– 30, 50, 100, 200, 300 метрів

Збірка: 
– Швейцарія.

Гарантійні зобов'язання
Всі годинники Tissot мають міжнародну гарантію –  24 місяці.

Сервісне обслуговування годинника Tissot здійснюється за адресою:
м. Київ, вул. Сагайдачного, 8, "Сервісний центр швейцарських годинників"
тел. (044) 531 99 43.

Виробником і дистриб'ютором годинника Tissot є:
Tissot S. A. 
Switzerland

Переглянуті товари (0)