0 800 600 016 Безкоштовна гаряча лінія
ua
0
image

Fossil

Модель для тебе
Годинник Fossil ES3202
  • Стать
  • Версія
  • Тип механізму
  • Матеріал корпусу
  • жіночі
  • Fashion
  • кварцевий
  • нержавіюча сталь

8 940 грн

Історія бренду

Американська компанія Fossil заснована в 1984 році і відразу ж робить переворот у стилі дизайну годин!

Компанія стала першою в США, хто запропонував поглянути на годинник, як на модний аксесуар, а не тільки оцінювати функціональні і технічні характеристики. Так, завдяки Fossil, з'являється новий напрямок – fashion-годинник.

Дуже скоро дизайнерські ідеї бренду сподобалися молодої аудиторії і завоювали всесвітнє визнання. Попит стрімко зростав на продукцію Fossil, кожен захотів придбати стильні, унікальні і незвичайні наручні годинники.

Надалі компанія стала розширювати своє виробництво. У нових колекціях з'являються стильні аксесуари зі шкіри та лінія сонцезахисних окулярів. З 1999 року компанія випускає лінію одягу для молодого покоління, а вже в 2001 році випускає колекцію ювелірних виробів.

Крім Fossil, до складу концерну входить ще цілий ряд відомих годинникових брендів. В 2001 році підприємство набуває три швейцарські компанії і зміцнює свої позиції на годинному ринку, розширюючи виробництво.

У 2002 році Fossil стає повноправним власником  торгової марки Zodiac і приваблює покупців на швейцарському ринку.

Восени того ж року Fossil набуває ліцензії торгової марки Burberry. Далі отримує ексклюзивні права на виробництво годинників і ювелірних виробів таких відомих компаній, як Emporio Armani, The Walt Disney Company, Philippe Starck, DKNY і Diesel.

Бренд Fossil займає лідерські позиції не тільки в галузі дизайну, але і в реалізації високоякісної продукції, і в області маркетингу. Продукцію компанії знають майже у 90 країнах світу, завдяки наполегливій роботі концерну та її співробітників, які безперервно вдосконалюють інфраструктуру продажу і розробляють систему маркетингу.

Над оригінальним дизайном продукції Fossil працює велика команда дизайнерів, до складу якої входить понад 80 осіб. Кожен раз компанія пропонує не тільки стильні, але і новаторські колекції наручних годин.

Компанія Fossil ніколи не відходить від власного впізнаваного стилю і має характерну особливість – винятковий підхід до розробки кожної деталі наручних годин. Виробництво чітко контролюється на всіх етапах, індивідуально фокусується увага на створенні унікальних по зовнішньому вигляду циферблатів, корпусів і браслетів.

Одним з переваг компанії можна відзначити з'єднання оригінальних дизайнерських рішень з комп'ютерними технологіями. Незабаром Fossil планує випуск колекції, в якій буде з'єднання годин з функціями мобільного телефону.

На сьогоднішній день Fossil є одним з найбільш яскравих і оригінальних брендів США. Моделі більшою мірою орієнтовані на молоду і стильну аудиторію.

Модельний ряд наручного годинника Fossil ділиться на два напрямки чоловічі та жіночі моделі, які в свою чергу вже діляться на колекції:

  • Жіночі колекції Fossil
  • Чоловічі колекції Fossil

Стандарти якості бренду

Корпусу:
– нержавіюча сталь (переважно);
– кераміка;
– полімер;
– алюміній.

Браслети/ ремінці:
– нержавіюча сталь;
– кераміка;
– шкіра;
– каучук;
– полімер;
– латунь.

Покриття:
– напилення PVD 3 – 5 мікрон;

Механізми:
– кварцові японські Miyota і SEIKO;

Скло:
– мінеральне.

Камені:
– Всі камені, використовувані в годинах Fossil – це кристали Swarovski.

Водозахист:
– від 30 до 100 метрів

Гарантійні зобов'язання

Всі годинники Fossil мають міжнародну гарантію на механізм - 24 місяців.
Сервісне обслуговування здійснюється в СЦ за адресою:
м. Дніпро, вул. Чкалова, 33
тел .: (056) 744-45-06

Переглянуті товари (0)