image

Epos

Модель для тебе
Годинник EPOS 8000.700.20.85.15
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • жіночі
 • Класика
 • кварцевий
 • нержавіюча сталь

31 040 грн

Історія бренду

Швейцарський бренд Epos сьогодні відомий в усьому світі. А в далекому 1925 році все тільки починалося. У всесвітньому центрі механічної годинникової індустрії, долині Вале де Жу, амбітний годинниковий інженер Джеймс Обер створив нову годинникову компанію. Він був палким прихильником механічних годинників, вважав їх вінцем інженерної думки, тому всі зусилля були спрямовані на розробку нових і вдосконалення старих годинникових механізмів. Особливу увагу майстер приділяв розвитку хронографів і хвилинних репетирів. В якості базових були використані перевірені «Valjoux» і «Landeron».

Оскільки в годинниковій справі, як ніде інде, шанується спадковість справи, то свій досвід, знання і пристрасть до досконалості Джеймс Обер передав племіннику Жану Оберу а також зятю Жану Фійону. Як провідний інженер Фійон дуже багато зробив для розвитку компанії, залишаючись на цій посаді багато років.
    
Epos, як і чимало інших годинникових компаній, постраждав на початку 70-х, коли почався бум кварцових годинників. Тоді згорнули своє виробництво безліч майстерень, але Епос вистояв.
    
Сьогодні Epos — виробник механічних годинників преміум-класу, що твердо стоїть на ногах. Компанія використовує відомі годинникові механізми (ETA, Unitas, A.Schild, Valjoux, Peseux, STT, Jaquet, Sellita), ускладнені власними оригінальними доробками. Мова йде, звичайно ж, про механічні ексклюзивні пропозиції.
    
Давайте розглянемо які ускладнення пропонує Epos в своїх бездоганних годинниках:

 • турбійон — таке ускладнення компенсує гравітацію і робить годинник більш точними. Це анкерний механізм, який знаходиться всередині мобільної платформи, з балансом в центрі і робить повний оборот навколо своєї осі за 60 секунд.
 • репетир — ускладнення, яке дозволяє щогодини робити звукове сповіщення різної тональності для індикації поточного часу.
 • ретроградна стрілка — хвилинна стрілка рухається по широкому сегменту в формі півмісяця 60 хвилин, а потім знову повертається до початкової точки.
 • година, що стрибає — ускладнення, яке надає циферблату дуже незвичайного вигляду, завдяки тому, що індикація годин розміщена в віконці апертури. Кожну годину цифра змінюється дуже швидко, практично непомітно для ока. Хвилинна стрілка, при цьому, продовжує рухатися плавно. Це дуже ефектне видовище. Справжні поціновувачі неодмінно помітять таке цікаве рішення.
 • велика дата — ускладненню вже більше 90 років, але воно не втратило своєї технічної привабливості. Сенс в тому, що один великий диск із зображенням дат, був замінений на два, де подвійні дати підбираються в міру настання. Красиво і корисно!
 • регулятор — це ускладнення передбачає нетрадиційне розташування стрілок. На циферблаті є ще 3 субциферблати з окремо розташованими стрілками. Зазвичай, вгорі розташовується годинникова стрілка, по центру хвилинна і секундна знизу.    

У годинниках Epos продумана кожна дрібниця. Прикрашений навіть відкритий механізм (вороновані гвинти — особливий елемент декорування механізмів, який можливо застосувати тільки при ручній збірці). А якщо говорити про циферблати, корпуси і механізми, то в Епосі використовується: гільширування, декорування женевськими смужками і перловим зернінням, гравіювання, інкрустація дорогоцінними каменями. Це дорогі технології, що вимагають виключно ручного втручання. Кожна одиниця зроблена з любов'ю. Тож не дивно, що в такий годинник і закохуєшся з першого погляду!

Вісім колекцій чоловічих годинників, складених послідовно, утворюють назву бренду. Зараз це Eléganse, Passion, Oeuvre, Sophistiquée, Emotion, Perfection, Originale, Sportive.

Чоловічі та жіночі годинники Epos в магазині Секунда: вибирайте дійсно якісні годинники від найкращих виробників!

Переглянуті товари (0)