0 800 600 016 Безкоштовна гаряча лінія
ua
0
image

Diesel

Модель для тебе
Годинник Diesel Double Down DZ1437
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • чоловічі
 • Fashion
 • кварцевий
 • полімер

5 240 грн

Історія бренду

Компанія Diesel заснована в 1978 році італійським підприємцем Ренцо Россо.

Бренд працює в дизайнерському напрямку, а також має торгову марку по виробництву модного одягу і аксесуарів денім-напрямки, яка переважно орієнтована на стильну, молоду аудиторію.

Початком формування Diesel, як торгової марки, вважається 1991 рік - організація першої рекламної кампанії зі слоганом: "For Successful Living" - "Для успішного життя". Компанія стрімко підкорила ринок збуту і активно розширювала свої горизонти, випускаючи одяг і для чоловіків, і для жінок, і для дітей.

До сьогоднішнього дня під маркою Diesel продається не тільки одяг, але існує і лінія інтер'єрних товарів, виробляють парфумерію, вино, навіть були випущені автомобіль Fiat 500 і мотоцикл Ducati від Diesel і, звичайно ж, випускають годинник і аксесуари.

Ідеологія компанії – бути невід'ємною частиною молодіжної культури і створювати модні тенденції для аудиторії у всьому світі. Бренд в своїх колекціях відображає яскравий і насичений ритм життя. Сьогодні магазини Diesel можна зустріти практично в будь-якому місті.

Всі моделі годинникiв Diesel, без винятку, виконані з неповторною стилістикою. Унікальність полягає в тому, що бренд щоразу створює непередбачувані, оригінальні, часом агресивні дизайни аксесуарів! Це можуть бути яскраві, масивні ремені і браслети, незвичайні циферблати або «гігантські» корпуси, які користуються великою популярністю серед молоді.

Годинник Diesel підходять і для повсякденного образу, так і для відпочинку, і для різноманітних вечірок – цей бренд не може залишитися не поміченим! Компанія завжди прагне випускати високоякісні колекції для всіх бажаючих придбати крутий і неординарний аксесуар.

Варто відзначити той факт, що поява на ринку годинників під маркою Diesel здійснилося завдяки співпраці компанії з Fossil.

За ліцензії техаського концерну Fossil, крім бренду Diesel, також випускаються такі фэнш-марки Emporio Armani, Burberry і DKNY. Відмінною рисою Diesel від інших брендів є неповторний дизайн і дух авантюризму.

Компанія також не забуває і про своїх моделей, тому застосовує матеріали високої якості – точні механізми, міцний каучук, тільки натуральну шкіру і нержавіючу сталь.

Варто відзначити, що бренд переважно спеціалізується на виробництві наручних годинників унісекс. Тому моделі оригінально доповнять як чоловічий образ, так і жіночий.

Сьогодні наручні годинники та аксесуари під маркою Diesel стрімко завойовують увагу і любов споживачів, пропонуючи всілякі оригінальні, стильні моделі для того, щоб виділитися з натовпу.

Модельний ряд Diesel ділиться на три напрямки:

 • Колекції чоловічих і жіночих моделей, які створюються на кожен сезон з метою створення нового революційного дизайну
 • Stronghold: в цьому напрямку представлені моделі з складною конструкцією, відображаючи в кожній деталі динамічний і сміливий характер бренду
 • Denim: нове направлення для створення моделей, адже денім не переможемо!

Стандарти якості бренду

Корпусу:
– нержавіюча сталь (переважно);
– кераміка;
– полімер.

Браслети/ ремінці:
– нержавіюча сталь;
– кераміка;
– шкіра;
– каучук;
– полімер.

Покриття:
– напилення PVD 3 – 5 мікрон;

Механізми:
– японські Miyota і SEIKO;

Скло:
– мінеральне.

Камені:
– кристали Swarovski.

Водозахист:
– від 30 до 100 метрів

Гарантійні зобов'язання

Всі годинники Diesel мають міжнародну гарантію на механізм - 24 місяців.
Сервісне обслуговування здійснюється в СЦ за адресою:
м. Дніпро, вул. Чкалова, 33
тел .: (056) 744-45-06

Переглянуті товари (0)