Polar Vantage V3 проти Amazfit Cheetah Pro

Polar Vantage V3 та Amazfit Cheetah Pro, що випущені в жовтні 2023 року та червні 2023 року відповідно, є останніми досягненнями своїх брендів, націленими на різні аспекти фітнесу та відстеження стану здоров'я. У цій статті представлений докладний огляд Polar Vantage V3, який допоможе вам ухвалити зважене рішення про те, чи підходить вам один із цих пристроїв, ─ від всебічних показників здоров'я до розширених тренерських функцій Amazfit Cheetah Pro.

Основні висновки

Polar Vantage V3 і Amazfit Cheetah Pro належать до різних сегментів ринку спортивних годинників. Перший зосереджений на моніторингу здоров'я, а другий ─ на GPS і функціях штучного інтелекту. Vantage V3 продається приблизно вдвічі дорожче, це преміум-варіант, а Cheetah Pro ─ бюджетніша альтернатива.

Зміст

Обладнання

Зовнішній вигляд і відчуття

Polar Vantage V3 та Amazfit Cheetah Pro, обидва круглої форми з деякими помітними відмінностями в естетиці та якості збирання.

Годинник Polar має надзвичайно міцний корпус із неіржавкої сталі, який доповнений задньою кришкою з армованого скловолокном полімеру та алюмінієвим безелем. Таке поєднання не тільки забезпечує міцність, а й надає елегантності, роблячи годинник придатним як для занять спортом, так і для повсякденного носіння. V3 трохи більший за розміром, ніж Amazfit, ─ 47 x 50,8 x 14,5 мм, що може сподобатися користувачам, котрі віддають перевагу соліднішому годиннику на зап'ясті. Годинник оснащений п'ятьма фізичними кнопками, що забезпечує тактильну чутливість і чуйність під час навігації по функціях.

Polar Vantage V3 проти Amazfit Cheetah Pro - обладнання

На відміну від них, Amazfit Cheetah Pro має обідок із титанового сплаву та середню рамку з армованого волокнами полімеру, що дає змогу знайти баланс між міцністю та легкістю конструкції. Його розміри становлять 47 x 47 x 11,8 мм, що робить смарт трохи компактнішим та витонченішим, ніж Vantage V3. Cheetah Pro оснащений двома фізичними кнопками, включно із заводною головкою, які забезпечують мінімалістичний і сучасний інтерфейс.

Дисплей, колірні рішення, водостійкість

Обидві моделі годинників оснащені AMOLED-дисплеями з високою роздільною здатністю: Vantage V3 ─ 1,39-дюймовим екраном із роздільною здатністю 454×454 пікселів, а Cheetah Pro ─ трохи більшим 1,45-дюймовим дисплеєм із роздільною здатністю 480×480 пікселів. Ці екрани забезпечують чітке та яскраве зображення, підвищуючи зручність використання під час різних видів діяльності.

Варіанти забарвлення Vantage V3 дають змогу надати йому індивідуальності та стилю. Цей смартфон можна придбати в кольорах Sunrise Apricot, Night Black та Sky Blue, що пропонують яскраві варіанти. Cheetah Pro, однак, доступний в єдиному колірному варіанті ─ Run Track Black (обідок із титанового сплаву), ─ що відповідає вимогам користувачів, які віддають перевагу класичному й універсальному зовнішньому вигляду.

Amazfit Cheetah Pro

Що стосується водостійкості, то Vantage V3 має рівень 50 метрів та підходить для плавання, але не для серйозного дайвінгу. Водозахист Cheetah Pro становить 5 АТМ, що дає змогу витримувати статичний тиск, еквівалентний глибині 50 метрів, а отже, підходить для плавання та пірнання. Тож різниці немає.

Технологія сенсорів

Що стосується датчиків, то Polar Vantage V3 оснащений великим набором технологій. Це акселерометр, магнітометричний компас, барометр, біосенсор Elixir, ЕКГ GEN 1, SpO2 і датчик температури шкіри. Таке розмаїття дає змогу детально відстежувати різні фізіологічні показники та параметри навколишнього середовища, що робить його особливо придатним для користувачів, які прагнуть поглибленого моніторингу здоров'я та фізичної форми.

В Amazfit Cheetah Pro, навпаки, використовується дещо інший набір датчиків, включно з біометричним BioTracker 4.0 PPG (з підтримкою вимірювання рівня кисню в крові), датчиком прискорення, гіроскопом, геомагнітним датчиком, барометричним висотоміром і датчиком освітленості. ЕКГ і температура шкіри в цьому списку відсутні.

Коли справа доходить до GPS-під'єднання, обидві моделі годинників відрізняються розширеними можливостями. Vantage V3 оснащений двочастотним GPS, а також підтримує, Галілео, BeiDou, Глонасс і QZSS, забезпечуючи точне відстеження та визначення місця розташування. Amazfit Cheetah Pro також може похвалитися дивовижними GPS-функціями завдяки круговій поляризованій GPS-антені та дводіапазонному позиціюванню, що підтримує шість супутникових систем позиціювання для підвищення точності, особливо в міських умовах.

смартгодинник Polar Vantage V3 - мапи

Однак у деяких галузях у того і в іншого годинника різні підходи. Polar Vantage V3 не оснащений функціями NFC і зберігання музики, він більше зосереджений на спорті та відстеженні стану здоров'я. Amazfit Cheetah Pro, навпаки, не має NFC, але пропонує автономне зберігання музики з максимальним об'ємом пам'яті 2,3 ГБ, орієнтуючись на користувачів, котрим подобається використовувати вбудовані музичні можливості під час тренувань.

Час автономної роботи

Обидві моделі годинників показують винятковий час автономної роботи, але з різною спрямованістю. Polar Vantage V3 забезпечує стабільну тривалу роботу під час інтенсивних тренувань. Amazfit Cheetah Pro, з іншого боку, пропонує адаптовані варіанти часу автономної роботи для різних видів діяльності та режимів використання.

Якщо говорити про конкретні характеристики, то Vantage оснащений акумулятором місткістю 488 мАг. Цього вистачає на 8 днів роботи в режимі смартгодинника, до 61 години в одночастотному режимі GPS/HR і до 47 годин у двочастотному режимі GPS/HR. Це робить його ідеальним рішенням для тих, кому потрібна тривала робота під час тривалих тренувань або багатоденних змагань.

Amazfit Cheetah Pro з акумулятором місткістю 440 мАг пропонує різні варіанти часу автономної роботи. За звичайного використання він може пропрацювати до 14 днів, до 24 днів у режимі економії батареї та до 45 днів у режимі годинника. За інтенсивнішого використання він забезпечує до 7 днів за інтенсивного використання, а в режимах GPS ─ до 26 годин у режимі точності, 44 годин в автоматичному режимі та 54 годин у режимі енергозбереження.

Технічні характеристики

Ось докладна таблиця порівняння Polar Vantage V3 та Amazfit Cheetah Pro:

 Функція  Polar Vantage V3  Amazfit Cheetah Pro
 Дата випуску  Жовтень 2023 року  Червень 2023 року
 Матеріал корпуса  Надзвичайно міцний корпус із неіржавкої сталі, задня кришка з полімеру, армованого скловолокном, алюмінієвий безель  Безель із титанового сплаву, середня рамка з армованого скловолокном полімеру
 Кількість фізичних кнопок  5  2 (включно із заводною головкою)
 Форма  Кругла  Кругла
 Розмір  47 x 50,8 x 14,5 мм  47 x 47 x 11,8 мм
 Тип дисплея  AMOLED  AMOLED
 Роздільна здатність  454 × 454 пікселів  480 x 480 пікселів
 Размер экрана  1,39 дюйма  1,45 дюйма
 Вес (без ремешка)  57 грамів  34 грами
 Датчики  Акселерометр, магнітометричний компас, барометр, біосенсинг Elixir, GEN 1 ЕКГ, SpO2, температура шкіри  Біометричний датчик BioTracker 4.0 PPG (підтримує киснево-кров'яний тиск), датчик прискорення, гіроскоп, геомагнітний датчик, барометричний альтиметр, датчик розсіяного світла
 Водостійкість  50 метрів  5 ATM
 Позиціонування  Двочастотна, GPS, Галілео, BeiDou, QZSS, Глонасс  Циркулярно-поляризована антена GPS, дводіапазонне позиціонування, 6 супутникових систем позиціонування
 Вбудований динамік  Ні  Так
 Мікрофон  Ні  Так
 NFC  Ні  Ні
 Музичне сховище  Нет  Так (максимальний обсяг пам'яті для зберігання музики ─ 2,3 ГБ)
 Під'єднання  Bluetooth 5.1, ANT+  WLAN 2,4 ГГц, Bluetooth 5.3
 Стільниковий зв'язок  Ні  Ні
 Об'єм акумулятора  488 мАч  440 мАч
 Термін служби акумулятора  Режим смартгодинника: До 8 днів. Тренування з одночастотним GPS/HR: до 61 години. Тренування з двочастотним GPS/HR: до 47 годин, час тренування з можливістю енергоощадження 140 годин  Звичайне використання: До 14 днів, Економія заряду батареї: До 24 днів, Режим годинника: до 45 днів, Інтенсивне використання: До 7 днів, Точність GPS: До 26 годин, Автоматичний GPS: До 44 годин, Енергоощадний GPS: до 54 годин.
 Операційна система  Власна  Zepp OS 2.+
 Кольори  Sunrise Apricot, Night Black, Sky Blue  Run Track Black (ободок із титанового сплаву)
 Звичайна ціна RRP  $600  $300

 

Загальні характеристики

Як ви, ймовірно, здогадалися по датчиках, Polar Vantage V3 ─ це пристрій для тих, кому важливий комплексний моніторинг здоров'я та розширений фітнес-трекінг. У ньому представлений Polar Elixir. Це технологія біосенсингу нового покоління, яка підвищує можливості годинника з вимірювання широкого спектра фізіологічних даних із високою точністю. Ви отримуєте розширений моніторинг серцевого ритму й таких параметрів, як температура шкіри. Ба більше, пристрій може бути особливо корисним для розуміння процесів відновлення та ефективності тренувань. Наголос Vantage V3 на докладні показники здоров'я, включно з показаннями ЕКГ, робить його найкращим вибором для користувачів, які прагнуть отримати докладну інформацію про стан своєї серцево-судинної системи та загальну фізичну форму. Крім того, розширені функції GPS і різні спортивні профілі ідеально підходять для спортсменів, яким потрібна точність у відстеженні їхнього активного відпочинку.

Amazfit Cheetah Pro виділяється своєю передовою технологією GPS і штучним інтелектом тренера. Він призначений для бігунів і спортсменів, що приділяють особливої уваги витривалості та навігації. Його дводіапазонна супутникова система GPS забезпечує точне відстеження маршруту. Це особливо корисно в міських умовах. Функція Zepp Coach, що працює на основі штучного інтелекту, пропонує персональні плани бігу та коригує їх залежно від результатів користувача. Вважайте, що це щось схоже на персонального тренера. Наголос на тренерську роботу з використанням штучного інтелекту й показники продуктивності, як-от VO2Max і час відновлення, роблять Cheetah Pro розумним вибором для бігунів, які шукають бюджетний пристрій, що поліпшує їхні тренування за допомогою даних.

Також варто зазначити, що обидва пристрої містять автономні мапи. Це особливо корисно для бігунів і любителів пригод в якості навігаційного помічника в режимі реального часу.

Функції смартгодинника

Що стосується функцій смартгодинника, то Polar Vantage V3 дотримується збалансованого підходу. Він пропонує такі необхідні функції, як повідомлення та будильники, що дає змогу користувачам залишатися на зв'язку під час занять. Проте пристрій не прагне глибоко проникнути в сферу типових функцій смартгодинника, таких як NFC або вбудоване сховище музики, що відображає його основну увагу до спортивних і оздоровчих функцій.

Polar Vantage V3

Amazfit Cheetah Pro, також орієнтований на фітнес і відстеження стану здоров'я, вступає на територію смартгодинника з додатковими функціями. Він оснащений вбудованим динаміком і мікрофоном, що дає змогу виконувати голосові команди та спілкуватися без телефону. Годинник також пропонує автономне зберігання музики, що підвищує зручність використання для тих, хто любить слухати музику під час тренувань.

Ціна

Polar Vantage V3, що володіє розширеними функціями моніторингу здоров'я та всебічними можливостями відстеження фітнесу, коштують 600 доларів за типовою рекомендованою роздрібною ціною (RRP). Це дає змогу віднести його до преміумкласу, розрахованого на користувачів, котрим потрібні глибокі фізіологічні дані та широкий набір фітнес-функцій.

Годинники Amazfit відрізняються дуже конкурентоспроможними цінами, і Cheetah Pro не виняток. Його ціна вдвічі нижча, ніж у Polar, ─ 300 доларів.

Підсумки

Polar Vantage V3 ─ це спортивний годинник преміумкласу, що призначений для комплексного моніторингу здоров'я. Він оснащений передовими датчиками, включно з ЕКГ, температурою шкіри та низкою інших фізіологічних показників. Це робить його ідеальним для користувачів, яким необхідні докладні дані про стан здоров'я. Орієнтуючись на докладні показники продуктивності та фітнес-функції, Vantage V3 більше призначений для спортсменів, яким важлива точність і глибина носимих технологій. Міцна конструкція та широкий набір функцій роблять цей годинник одним із найкращих варіантів на ринку спортивних годинників.

смартгодинник Amazfit Cheetah Pro на руці

Amazfit Cheetah Pro ─ це бюджетний спортивний годинник, який вирізняється розширеними функціями GPS і штучним інтелектом тренера. Він приваблює користувачів, котрі цінують функціональність і доступність, пропонуючи такі унікальні функції, як автономне зберігання музики та можливість голосових команд. Cheetah Pro особливо підходять для бігунів і шанувальників активного відпочинку. Пристрій забезпечує баланс між необхідним відстеженням стану здоров'я та функціями типу Smartwatch в економічному корпусі.