Інтернет магазин 0-800-600-016 безкоштовна
горяча лінія
пн-пт 9:00-18-00

Сервісний центр 044 590 09 46 044 590 09 47 050 488 31 58


Замовити дзвінок

РОБОТА В КОМПАНІЇ

Компанія «Мікроприбор» - це згуртована команда професіоналів. Активність та ініціативність співробітників сприяє сталому розвитку Компанії і заслуженому статусу - Лідер годинного ринку України.

У Компанії розроблена та впроваджена Програма адаптації персоналу, що дозволяє новому співробітнику швидко освоїтися в колективі, зрозуміти суть посадових обов'язків і завдань, які ставить перед ним безпосередній керівник.

Програми розвитку / навчання персоналу, що проводяться в Компанії, допомагають співробітникам планомірно набувати нових знань та досвіду, які необхідні в професійній діяльності. В цей момент проведення внутрішньокорпоративних семінарів - це один із пріоритетних напрямків навчання, які дозволяють реалізовувати свій потенціал, налагоджувати внутрішньокорпоративні комунікації. Прикладів того, як людина, яка прийшла в Компанію продавцем-консультантом, ставав Директором магазину або Керівником відділу у нас більш ніж достатньо.

Ми вміємо добре працювати і також добре відпочивати.

Якщо Ви хочете працювати в провідній годинній Компанії України та відповідаєте нашим вимогам, ми відкриті для взаємовигідного співробітництва.

Ми гарантуємо:

- офіційне працевлаштування
- стабільну заробітну плату
- професійний і кар'єрний ріст
- щорічна оплачувана відпустка
- дружний колектив і комфортне місце роботи

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ВАКАНСІЇ

Промокод зі ЗНИЖКОЮ на 7 ДНІВ за підписку!

за підписку на наші новини

Підпишись на знижки і рекомендації