Інтернет магазин 044 537 48 62 050 317 48 62 067 327 48 62

Сервісний центр 044 590 09 46 044 590 09 47 050 488 31 58


Замовити дзвінок

  1. Головна
  2. Новини
  3. ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ ГОДИННИКІВ:ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЦИФРИ

ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ ГОДИННИКІВ:ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЦИФРИ

28.01.2019 в 00:27
Перші водонепроникні годинники з'явилися на початку 1880 років ХХ століття. Їх конструкція заснована на різьбовому кріпленні запчастин, щоб забезпечити максимальну безпеку від проникнення всередину води і пилу.Water Resistant (WR) - показник водонепроникності, що говорить про здатність годинника працювати в умовах підвищеної вологості і під водою. Але перш ніж йти плавати в улюбленному годиннику або сміливо приймати душ, варто розібратися в позначеннях, які використовуються для відображення водонепроникності. Так, відмітка «30м» зовсім не означає, що з годинником варто занурюватися на глибину 30 метрів і сподіватися на те, що годинник не вийде з ладу. Насправді, кількість метрів, зазначених в параметрі водонепроникності - це еквівалент тиску, який вимірюють водяним стовпом у метрах.
Якщо на годиннику вказано 30М, це означає, що годинник виготовлено і протестовано на здатність витримувати атмосферний тиск до 3 АТМ і, відповідно, є водонепроникним.

Показник водонепроникності різні виробники можуть відображати по-своєму, тобто іноді вказуються метри, іноді атмосфери, а іноді можна побачити і показник в барах. Так, 10 атмосфер дорівнює 10 барам і відповідає 100 метрам.

Щоб улюблений годинник працював довго на благо своєму власникові, потрібно попередньо обов'язково вивчити рекомендації по експлуатації годинника:
Без позначок WR - це не водозахищений годинник. У ньому взагалі не можна нічого робити. Зберігати під склом і милуватися здалеку.
WR або 30WR - глибина 30 метрів - Годинники з мінімальним водозахистом. Можна гуляти під дощем, бризкатися. Годинники витримують випадковий контакт з водою і випаровування з шкіри. Годинники не можна занурювати під воду, не можна плавати і займатися водними видами спорту.
50WR - глибина до 50 метрів - Годинники зі звичайним водозахистом. Можна забути зняти його перед купанням і дуже повільно і плавно плавати. Годинники витримують випадкові і нерегулярні занурення у воду.
100 WR - глибина до 100 метрів - годинник можна використовувати при будь-яких заняттях водними видами спорту, крім дайвінгу.
200WR - глибина до 200 метрів - дайверський годинник. Годинники оснащені гвинтовою заводною головкою, товщина скла і прокладки розраховані на тиск 20 атм. Перед контактом з водою необхідно переконатися, що заводна головка повністю загвинчена.
WR 200 - глибина більше 200 метрів - Професійні глибоководні годинники. Можете не турбуватися про те, що годинник заллється. У багатьох моделей є гелієвий клапан.

І ще кілька рекомендацій, які дозволять без проблем користуватися водонепроникними годинниками та надовго зберегти їх властивості:

• Ніколи не занурюйте годинник (навіть з найвищими показниками водонепроникності) в ванну з гарячою водою і не надягайте його в сауну, так як ущільнювачі можуть деформуватися через дуже високу температуру.
• Не приймайте душ в годиннику не тільки через особливості тиску, створюваного напором води, а й через ризик потрапляння в механізм мильного розчину.
• Уникайте різких перепадів температури.
• Після занурення в солону морську воду промийте годинник прісною водою, щоб запобігти корозії.
• Не натискайте на кнопки під водою, якщо не впевнені, що показник водонепроникності досить високий.
• Уважно прочитайте інструкцію з експлуатації, щоб знати всі можливості і допустимі навантаження для свого годинника.
• Замінюйте елемент живлення тільки в авторизованих сервісних центрах або в сервісах високого рівня. Так як при заміні елемента живлення, як правило, замінюють ущільнювачі і після проводять тест на герметичність.

У «Секунді» представлено широкий вибір моделей водонепроникних годинників, з яким Ви можете ознайомитися на нашому сайті за посиланням.

Промокод зі ЗНИЖКОЮ на 7 ДНІВ за підписку!

за підписку на наші новини

Підпишись на знижки і рекомендації