Інтернет магазин 044 537 48 62 050 317 48 62 067 327 48 62

Сервісний центр 044 590 09 46 044 590 09 47 050 488 31 58


Замовити дзвінок

  1. Головна
  2. Новини
  3. ТОП-10 ГОДИННИКІВ З АВТОПІДЗАВОДОМ

ТОП-10 ГОДИННИКІВ З АВТОПІДЗАВОДОМ

22.01.2019 в 09:23
Будь-які годинники являють собою механізм, який складається з десятків і навіть сотень деталей. Для того, щоб годинник виконував свою пряму функцію - відображав час, простими словами «йшов», деталі повинні рухатися і рухається вся система завдяки туго закрученій пружині. Вона поступово розкручується і в кінці кінців рух припиняється, це можна визначити по стрілкам, які зупинилися, або невірною датою, якщо вона відображається на циферблаті. Для того, щоб пружина не слабшала, механічний годинник необхідно підводити вручну за допомогою заводної головки.
У 1777 році було придумано ускладнення механізму, що дозволяло заводити годинник прямо в процесі носіння, нічого для цього не роблячи.

Деталь, завдяки якій годинник з автопідзаводом називають «вічним двигуном», розроблялася більше 15 років і вона дійшла до наших днів практично в незмінному вигляді. Це закріплений на центральній осі елемент у формі сектора, вільно обертається по колу при будь-якому русі корпусу годинника.
Центр тяжкості цього сектора - сьогодні його називають ротором - зміщений до зовнішнього краю, тому навіть слабкий рух надає йому велику інерцію. Зовнішнє півкільце роблять максимально великого діаметру з вольфраму або золота (у більш дорогих моделях). Впливаючи на систему шестерень, ротор заводить пружину.

Першою і головною перевагою функції автопідзавода є те, що без будь-яких джерел живлення або батарейок годинник продовжує свою роботу, коли його носять. Також при наявності календаря, дата на циферблаті завжди актуальна.
У годинників з повним заводом пружини більш точний хід, а при постійному впливі ротора завод практично не зменшується. Запас ходу у сучасних механічних наручних годинників, як правило, становить не менше доби, а частіше трьох (до 72 годин), тому навіть знімаючи годинник на ніч, ви точно знаєте, що він не зупиниться, а хід не перерветься.

Важливий плюс в тому, що, маючи годинник з автопідзаводом, ви будете набагато рідше відкручувати коронку. Так зменшується ймовірність потрапляння в механізм пилу і вологи безпосередньо при відкручування, а також довше зберігається первісна щільність різьблення.
У цій статті ми представляємо ТОП-10 годинників з автопідзаводом, які представлені у «Секунді».

CLAUDE BERNARD80091 3 BUIN1

Швейцарський бренд з більш ніж 30-річною історією, моделі годинників цієї марки відрізняються вишуканим дизайном і різноманітністю ліній і матеріалів. Модель з синім циферблатом на шкіряному ременці не залишить байдужим модників і чоловіків зі смаком.

CERTINA C035.407.16.037.01
Класична модель відомої марки CERTINA - особливий вибір для сильного і красивого чоловіка. Золоті стрілки надають моделі лиску і годинник покликаний стати стильним аксесуаром.

CONTINENTAL15203-GA156120
Сріблястий корпус в поєднанні з коричневим ремінцем вдало підкреслюють стиль і мужність свого власника. Швейцарська якість з функцією автопідзавода робить цю модель вірним помічником ділової людини.

DANIEL KLEINDK11863-3
Молодий бренд DANIEL KLEIN впевнено займає лідируючі позиції на ринку і представляє величезну кількість моделей годинників для чоловіків. Ця модель скелетон дозволяє своєму власникові насолоджуватися не тільки практичністю моделі з автопідзаводом, але і отримувати естетичне задоволення від спостереження за роботою механізму.

JACQUES LEMANS1-1723A
Австрійський бренд представляє чоловічі моделі годинників для справжніх шанувальників годинникового справи. Поєднання чорного циферблата з коричневим ремінцем дає своєму власникові відчуття свободи і підкреслює тонкий смак володаря годинника.

PIERRE LANNIER307C033
Французький шик, неймовірної краси корпус скелетон з чорним циферблатом і рожевим корпусом, не залишить байдужим ні свого власника, ні оточуючих. Функція автопідзавода робить володіння такою моделлю задоволенням і спрощує життя.

ROYAL LONDON41300-05
Ще один скелетон англійського бренду Royal London - вибір для чоловіка, який розбирається в класиці і знає ціну стилю.

SWISS MILITARY-HANOWA05-4284.15.009
Швейцарський бренд представляє класичну модель годинника з елементами спортивної моделі, наприклад, силіконовий ремінець і особливості форми корпусу, підкреслюють мужність і сучасність свого власника.

TISSOT T006.407.22.033.00
Вічна класика від TISSOT. У такий годинник запросто закохатися і тут немає нічого поганого. Сталевий браслет і корпус із золотим напиленням змушують оточуючих захоплюватися, а свого власника насолоджуватися часом кожного дня.

FOSSILME3155

FOSSIL представляє відмінну модель з грубуватим ремінцем і чорним циферблатом - американський стиль проявляється в особливостях дизайну, а модель скелетон дарує естетичну насолоду.
Промокод зі ЗНИЖКОЮ на 7 ДНІВ за підписку!

за підписку на наші новини

Підпишись на знижки і рекомендації