image

Skagen

Модель для тебе
Годинник SKAGEN SKW2149
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • жіночі
 • Fashion
 • кварцевий
 • нержавіюча сталь

7 520 грн

Історія бренду
Вам подобається Данія? Чи не правда, дивне запитання: хіба ця країна може не подобатися? Так не залишають байдужими і годинники Skagen — лаконічні, стримані і, одночасно, яскраві. Чоловічі і жіночі моделі якісних годинників відомого скандинавського бренду можна купити тепер і в мережі магазинів Секунда.
 
То давайте ж познайомимося з цим унікальним виробником трохи ближче:
 

ІСТОРІЯ БРЕНДУ SKAGEN

Бренду Skagen трохи більше 30 років. Своє ім'я він отримав від назви курортного містечка Скаген, яке знаходиться на околиці країни, на кордоні злиття трьох морів. Всього лише кілька кілометрів за місто, і на краю мису можна знайти точку, де зустрічаються Північне і Балтійське море. Тут настільки сильна течія, що купатися суворо заборонено. Але і без купання це місце зачаровує назавжди.
 
Оскільки мис омивається течією Гольфстрім – це порівняно тепле і сонячне місце. Саме тому Скаген здобув статус курортної столиці Данії: тут знаходяться дачі аристократів, бізнес еліти та селебретіс не тільки Данії, а й суміжних скандинавських держав. Тутешні види і уклад дуже точно відображає прагнення датчан, та й усіх скандинавів, до простоти і мінімалізму. Уміння радіти і знаходити щастя в простих речах: диханні вітру і моря, грі хвиль, захід сонця, відрізняють скандинавську філософію щастя. Чудо і красу можна побачити всюди, якщо головне не затуляє мішура.
 
Саме таку концепцію вибрали для дизайну свого годинника Шарлотта і Хенрік Йорс і не прогадали: приїхавши в Америку в 1989 році, подружжя вже через два роки стало відомим. А в 1995 році по всій Америці налічувалося 240 місць, де продавалися годинник Skagen. Ще через кілька років успіх датських підприємців був відзначений нагородою як такий, що найшвидше розвивається в Сполучених Штатах Америки.
 
Чисті лінії, стримані кольори, не перевантаженість зайвими деталями — мінімум декору, при безумовній якості, дозволяють назвати ці годинники істинно скандинавським продуктом для людей, які дійсно вміють цінувати час. Справжнім аристократам властива скромність і стриманість. Демонстрація достатку вважається поганим тоном, але, в той же час, такі люди вибирають тільки якісний продукт, який буде працювати і приносити користь. Всім цим запитам повністю відповідають годинники Skagen.
 
У 2012 році компанію викупила Fossil Inc. Вартість угоди склала 236,8 мільйона. Значна сума, чи не так? Ця угода допомогла Скайгену стати всесвітньо знаменитим брендом, не втративши своєї унікальності. Зараз компанія Skagen Designs Ltd виробляє ювелірні прикраси, сумки, окуляри. Але годинники залишаються візитною карткою бренду. Мінімалістичний дизайн, стримані кольори, акуратне виконання — такі рішення подобаються багатьом:
 • якщо Ви любите простий сучасний дизайн — це бренд для вас
 • якщо Ви шукаєте годинник з тонким корпусом — цей бренд для вас
 • якщо Ви хочете годинник, які підкреслять ваш стиль — цей бренд для вас
Чарівна простота ліній і зовсім небагато кокетства для вас!
 
Колекції, що постійно оновлюються. Чоловічі і жіночі моделі годинників Skagen в магазинах Секунда: класика, фешн, оригінальні дизайнерські рішення — з цим брендом варто познайомитися ближче!
Переглянуті товари (0)