image

Samsung

Модель для тебе
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Black 40mm(SM-R860NZKASEK)
  • Стать
  • Версія
  • Тип механізму
  • Матеріал корпусу
  • унісекс
  • Спорт
  • кварцевий
  • алюміній

7 499 грн

Історія бренду

Samsung Group – один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, заснованих в 1938 році в р. Тегу (Корея), і один з найбільших в Південній Кореї «чеболів» («chaebol» - найбільша фінансово-промислова група, переважно належить одній сім'ї і пов'язана з урядовими колами).

Засновником компанії є підприємець Бйонг Чхуль (Byung-Chull Lee) (1910-1987), саме Бйонг назвав свою фірму «Samsung» (Samsung Trading Co), що означає в перекладі з корейської — «три зірки». До речі на перших логотипах компанії ці три зорі були присутні в різних варіаціях.

Сьогодні на світовому ринку Samsung відомий як виробник високотехнологічних компонентів, телекомунікаційного обладнання, побутової техніки, аудіо - та відеопристроїв. Провідним підрозділом корпорації по праву є Samsung Electronics, всесвітньо відомий виробник LCD панелей, DVD плеєрів, мобільних телефонів, модулів пам'яті, що використовуються в комп'ютерах, телефонах, плеєрах, і, звичайно ж, розумних годинниках.

Початок 2014 року для корейського виробника видався нелегким. Перед компанією з'явилася нова завдання – Samsung збирає рекордні доходи, але інвестори в цей же час почали хвилюватися, що компанія досягає свого піку. Досвід показує, що ера смартфонів підходить до завершення (за останній час у неї вже витіснилися Nokia і BlackBerry). Попереду чекає нова боротьба за увагу покупців, які вже добре знайомі з можливостями смартфонів. Тому без єдиної частки сумніву Samsung почав роботу над створенням «розумних» годинників – Galaxy Gear.

Сьогодні в асортименті інтернет-магазину «Секунда» представлені розумні годинник з SIM-картою Samsung Gear S.

Модель демонструє революційний стиль, володіючи оригінальним дизайном Super AMOLED із зігнутим дисплеєм, який зручно лягає на зап'ясті і гарантує максимально зручне використання.

Тепер з розумними годинами Samsung Gear S Ви зможете відправляти і приймати голосові виклики і повідомлення навіть на відстані зі смартфоном завдяки підтримці 3G, Wi-Fi і Bluetooth.

А за допомогою екранної клавіатури Ви з легкістю зможете складати текстові повідомлення на 70 мовах для відправки.

Але це ще не всі переваги смарт-годинників. Модель також стане надійним супутником у дорозі, адже Gear S оснащена покрокової навігацією для піших прогулянок, функцією голосового управління S Voice. А для спортсменів стане корисною знахідкою датчики з вбудованим GPS і функцією моніторингу вашої фізичної форми сервісу S Health. Тепер під час тренування у Вас з'явиться особистий фітнес-тренер!

Можете бути впевнені, що розумні годинники Samsung Gear S – це прекрасне доповнення не тільки сучасного, але і для майбутнього стилю життя!

Переглянуті товари (0)