image

Obaku

Модель для тебе
Годинник OBAKU V183LXVISL уценка
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • жіночі
 • Fashion
 • кварцевий
 • нержавіюча сталь

3 148 грн

Історія бренду

OBAKU – це годинниковий бренд, присвячений створенню вишуканих дизайнерських колекцій з розкішними деталями за доступною ціною. Компанія була заснована в Данії дизайнерами Крістіаном Миккелсеном і Лау Лингард Руж.
Унікального бренду вдалося успішно об'єднати в своїй продукції кращі традиції скандинавського дизайну, звертаючи особливу увагу на лаконічну стилістику, з філософією Дзен, яка фокусується на головних речах в життя.

Назва бренду «Obaku» обрано не випадково і було запозичене у однієї з гілок стародавньої азіатської філософії – дзен-буддизму Обаку. Головний слоган бренду закликає направляти свою увагу на дрібниці: «Забудь про час, головне – цей момент».

Годинниковий бренд безперервно створює нові дизайнерські колекції, натхненні мінімалізмом і простотою, але при цьому модельний ряд не можна назвати мінімалістським в класичному її прояві. Філософія Дзен, заснована в 1661 році, не приймає крайній аскетизм, адже не можна постійно пригнічувати людське бажання.
Підсилює філософію бренду розроблений логотип у вигляді кола життя, також відомий як Enso, що символізує силу, елегантність і всесвіт, і є "виразом" моменту. Каліграфічний Enso відноситься до моменту, коли розум вільний для того, щоб просто дозволити тілу і духу творити.

 

Логотип Obaku символізує «Коло життя» і нагадування про те, що все закінчується, що б початися заново.

Завдяки зусиллям двох дизайнерів Крістіану Міккельсену і Лау Лингард Ружу був створений годинниковий бренд Obaku.

Назва марки відсилає до дзен-буддизм, вчення про просвітління, яке зародилося в 1661 році біля підніжжя гори Obaku в Японії. В основі дзен-буддизму лежить вчення про природну простоті думки і дій.

Філософія Obaku «забудь про час, головне – це момент» знайшла своє втілення в моделях бренду.
Дизайнери марки створюють годинникові механізми для цінителів унікальних дизайнерських рішень, які піклуються про навколишнє середовище, а також для власників тонкого смаку і неповторного власного стилю.

Гармонійність і простота дизайну прикрас швидко знайшли своїх шанувальників.

Годинник Obaku заслужили довіру споживачів, завдяки ряду цінних характеристик:

 • японським механізмом Miyota, або SEIKO, що володіє високою якістю і точністю;
 • титановим і сталевим браслетам «міланського» плетіння, шкіряним ремінцям або каучуковим ремінцям з кевларової зносостійкої ниткою;
 • екологічними батареями SPRON без свинцю та ртуті;
 • мінеральне скло;
 • позначення імені дизайнера на задній кришці годинників;
 • оптимальним, як для дизайнерських годинниів, показниками водонепроникності.

Тому до наручних годинників Obaku варто придивитися уважніше, адже кожна деталь ненав'язливо розкриває стилістику новітніх модних трендів, обігруючи той чи інший стиль у своєму особливому дизайні, без кричущих елементів. Бренд беззастережно відчуває сучасну модну тенденцію до практичних аксесуарах і йому унікально вдається відобразити її у своєму неповторному дизайні, завдяки чому продукція Obaku виглядає по-іншому, а кожна модель має свою відмітну рису, свою унікальну особливість: від нестандартного рішення для ремінця, до окремої деталі при створенні розмітки на циферблаті.

Головна перевага данського бренду – сучасний і елегантний характер, який стильно виглядає сьогодні, і також привабливо буде виглядати через десять років.
Такий успіх компанії приносить спокійний, звільнений від усіх зайвих деталей стиль, який асоціюється з доступним і одночасно розкішним дизайном з ідеєю «менше означає більше».

 

Сьогодні годинники Obaku представлені в більш ніж 20 країнах.

При виготовленні продукції бренду безкомпромісно використовуються високоякісні матеріали і надійні японські механізми. Корпус годинника виготовляється з нержавіючої сталі або сталі з PVD-покриттям. А циферблат захищає мінеральне скло.

Вибираючи наручний годинник Obaku, ви вибираєте впевненість у сьогоднішньому і завтрашньому дні! Адже кожна модель данського бренду гармонійно доповнить будь-який образ в будь-який час, і завжди буде тішити надійною якістю за доступну вартість.

Переглянуті товари (0)