image

Ice-Watch

Модель для тебе
Годинник Ice-Watch 000917
  • Стать
  • Версія
  • Тип механізму
  • Матеріал корпусу
  • жіночі
  • Fashion
  • кварцевий
  • нержавіюча сталь

3 510 грн

Історія бренду
Яскравий калейдоскоп різноманітних кольорів, м'які, доброзичливі лінії корпусів і ремінців. Величезна кількість варіантів для будь-якого стилю, будь-якого випадку, будь-якого настрою. Все це про бельгійські годинники Ice-Watch. Марка з'явилася в 2007 році і сьогодні стильні сучасні моделі можна придбати в більш ніж в 100 країнах світу. Кількість проданих в усьому світі примірників годинників скоро досягне 10 000000 штук.
 
Особливістю бренду є невисока вартість, яка дає можливість вибрати для себе стільки моделей, скільки необхідно для різних образів, в різний час, в різних місцях. «Змінюйся, тому що ти це можеш!» Причому лояльна ціна анітрохи не відбилася на якості годинників: моделі виконані з добротних сучасних матеріалів, відрізняються надійністю і довгим строком служби.
 
Корпуси — полікарбонат; ремінці — якісна стійка пластмаса або пластик; механізми — Miyota. Особливістю модуля, що виготовляється для Ice-Watch, є настройка дати поворотом заводної головки проти годинникової стрілки. Цей нюанс допоможе відрізнити оригінальну модель від можливої підробки. Крім цього, слід звернути увагу на якість виконання годинника і оригінальної упаковки. Не зайвим буде перевірити і серійний номер на бирці і годиннику — він повинен збігатися.
 
 
Оригінальні годинники Айс Вотч продаються тільки в фірмовій упаковці. Навіть скажемо більше: в комплекті обов'язково повинні бути 2 фірмові наклейки, інструкція на декількох мовах і, звичайно ж, гарантійний талон. Оригінальність виробу підтверджує також і рельєфний логотип на ремінці.
 
Такий продуманий підхід до якості та захисту оригінальної продукції зробив бренд неймовірно популярним не тільки серед простих людей. Шанувальниками Ice-Watch є багато знаменитостей, які пропагують усвідомлений підхід до споживання, наприклад, Періс Хілтон і Кеті Перрі.
 
Купити годинник Ice-Watch можна тепер в інтернет-магазині Секунда. 
Переглянуті товари (0)