0 800 600 016 Безкоштовна гаряча лінія
ua
0
image

Hanowa

Модель для тебе
Годинник Hanowa Emilia 16-7087.55.001
  • Стать
  • Версія
  • Тип механізму
  • Матеріал корпусу
  • жіночі
  • Класика
  • кварцевий
  • нержавіюча сталь

8 360 грн

Історія бренду

З моменту свого заснування швейцарський годинниковий бренд HANOWA являє собою унікальний дизайн, що поєднує в собі непідвладні часу і сучасні елементи.
Історія його створення бере початок в 1963 році в швейцарському містечку Білль, куди Ханс Нолл і його дружина Елізабет приїхали з наміром придбати одну з часових фабрик. Але грошей на те, щоб купити готовий годинниковий бренд у подружжя не було. Незважаючи на це, відмовлятися від своєї мрії амбітна і талановита пара не збиралася. Так подружжя вирішили ризикнути і заснувати свою власну годинникову компанію і створити власний бренд.
Назва нової годинникової марки була придумана досить швидко, перші дві літери кожного слова у фразі «Hans Noll watch» склалися в оригінальну і тепер вже всесвітньо відому назву «HANOWA».

Сьогодні бренд Hanowa, в першу чергу, орієнтований на жінок.
У колекціях представлені елегантні і модні жіночі годинники. Hanowa, як найкращі швейцарські годинники, об'єднують найнадійніший механізм із чудовим зовнішнім оформленням.
Кожний дизайн, натхненний почуттям жіночності, класики і вишуканості, задовольняє естетичні уявлення сучасних жінок і надає дорогоцінний блиск кожній миттєвості.

Всі годинники мають спеціальний логотип швейцарського хреста, який визнаний у всьому світі гарантією преміум-якості і преміум-класу. Дивно, як бренд може поєднувати високу якість виробництва і вишуканість дизайну, при цьому заслужено вважатись одним з найбільш доступних швейцарських брендів.

Ми вважаємо, що головний секрет привабливості годинників Hanowa полягає в універсальному, так би мовити, вічному дизайні, що поєднує в собі прекрасні, модні кольори, ненав'язливу елегантність, враховує темп і віяння життя 21 століття.

Всі часові колекції створені в тонкому корпусі, об'єднуючи чіткий дизайн і високоякісні сучасні матеріали. Серцем всіх моделей бренду є високоякісні швейцарські механізми від відомих виробників.

І шанувальники класики і любителі fashion стилю зможуть знайти свої бажані і неповторні годинники в бренді Hanowa. Дизайнери володіють невичерпним натхненням для задоволення побажань прекрасних, зухвалих, милих, чарівних і таких різних жінок. А головне, що кожні годинники передають почуття свободи і зберігають цінність кожної миті: МИТТЄВОСТІ ЧАСУ

Переглянуті товари (0)