image

Edox

Модель для тебе
Годинник Edox Delfin Mecano 85303 357GN NGN
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • чоловічі
 • Спорт
 • механіка з автопідзаводом
 • нержавіюча сталь

79 570 грн

Історія бренду

Більше 120 років тому в 1884 році, швейцарський годинниковий майстер Крістіан Рефли (Christian Ruefly) вирішив заснувати власну справу, і він вибрав абсолютно вірний момент і вірний продукт.

Він заснував компанію Edox в той час, коли швейцарські годинники завойовували собі ім'я, їх якість скоряло покоління за поколінням щасливих володарів. Компанія Edox виявилася в числі небагатьох часових виробництв, які створили високий стандарт швейцарського годинникового мистецтва. З самого початку своєї роботи Edox швидко завоював широку популярність завдяки винятковій якості своїх годинникiв. І це не дивно, адже старання і кмітливість молодого майстра підкріплювалися сімейними традиціями – практично всі предки швейцарця, були зайняті в годинниковій справі, починаючи з першої половини XIX століття.

Компанія Edox процвітала. В 1921 році вона перейшла в руки енергійного підприємця Роберта Кауфмана-Хода, який прискорив її розвиток, перетворивши в акціонерне товариство. Успіхи зумовили розширення сфери діяльності компанії і з 1965 року, коли компанію очолив Віктор Флури-Льешти, до Edox прийшла світова популярність.

Розквіт діяльності фірми припав на 70-ті роки - час появи кварцової технології. З тих пір виробництво зростає з року в рік, а якість кварцових механізмів незмінно поліпшується. Про це свідчить і нинішній гарантійний термін - 2 роки.

В 1998 році Edox розробляють найтонший у світі годинниковий механізм з календарем. Його товщина склала всього лише 14 мм. З 1999 року Edox утримує світову першість у виробництві найтонших часових колекцій з календарем.

Витончений дизайн цієї колекції дозволяє робити дуже елегантні і непідвладні впливу часу моделі годинників.

У 2006 році колекцію марки Edox поповнила серія механічних годинників вищого класу, виконаних в повній відповідності з традиціями швейцарської годиннкової справи. Годинники Edox Les Bemonts Maitre Horloger забезпечені функцією 5 хвилинного репетира - мабуть, найбільш незвичайним і престижним ускладненням на сьогоднішній день.

Вершина колекції Les Bemonts Maitre Horloger - випущені обмеженою серією в 50 екземплярів годинникiв з скелетонізорованним циферблатом, що дозволяє милуватися роботою механізму, зібраного з деталей ручної обробки.

Новітній етап розвитку марки Edox пов'язаний з участю в перегонах швидкісних катамаранів Class1. Вперше Edox увійшов в світ гонок Class 1 в 2006 році, в якості офіційного партнера багаторазового чемпіона світу команди Spirit of Norway. Цій події присвячена лінія Edox Class 1, що включає обмежену серію Edox Class 1 Spirit of Norway. А 24 січня 2006 року в Дюссельдорфі (Німеччина) було офіційно оголошено про те, що швейцарська компанія Edox стає офіційним хронометристом чемпіонату світу в гонках на швидкісних катерах Class 1.

Основні історичні віхи компанії Edox

1884 – Талановитий швейцарський годинниковий майстер Крістіан Рефли (Christian Ruefli–Flury) з Grenchen, Швейцарія вирішив заснувати власну room підприємство у Biel–Bienne, місті завжди що славився висококваліфікованими часовими інженерами.

1900 – як частини логотипу компанії Edox стало використовуватися зображення скляних пісочних годинникiв, обраних у якості символу позачасового духу компанії.

1921 – Відразу після смерті засновника компанії Edox вона перейшла в руки енергійного підприємця Роберта Кауфмана-Хода (Robert Kaufmann–Hog) і була перетворена в акціонерне товариство. Він був одним з перших, хто швидко усвідомив захід епохи кишенькових годинників і стрімке зростання ери наручних годинникiв.

1955 – Після Другої світової війни попит на годинники Edox продовжував підвищуватися і кількість працівників компанії перевищила 500 співробітників. Edox переїжджає в нові й великі за розміром виробничі корпуси. Можна сказати що, на той час фабрика стала одним з найсучасніших підприємств в Швейцарії. Високотехнологічне обладнання дозволяло випускати годинник з високим рівнем водозахисту.

1961 – Випуск однієї з найвідоміших моделей Edox – моделі Delfin.
Ці годинники стали першими в світі з годинникiв, у яких застосували спеціальну конструкцію корпусу (double case back) і особливо посилені ущільнення і прокладки, що дозволило встановити нові стандарти противоударностi і водозахисту годинникiв.  

1963 – Годинник Hudrosub випущені Edox придбали світову популярність завдяки новій системі захисту заводного ключа, за допомогою застосування кільцевого пружного ущільнювача для кращої ударо і водостійкості.
Водозахист цієї моделі склав 500 метрів. Це була знаменне технічне досягнення для початку 60-их. Завдяки цьому годинники Edox здобули славу супер водонепроникних годинникiв.

1965 – Віктор Флури-Льешти (Victor Flury–Liechti) племінник Роберта Кауфмана-Хода (Robert Kaufmann–Hog) взяв на себе контроль за управлінням компанією. Він інвестував значні суми на подальший технічний розвиток інженерної та годинної майстерності.

1966 – Edox стає офіційним хронометристом відомої велосипедної гонки Vuelta в Арагоні, Іспанія.

1968 – Мадрид, Іспанія, Edox. Олімпійські годинники Edox продовжують свою участь у хронометрированих світових спортивних заходів.

1969 – Edox являє годинник Bluebird з не царапающимся (scratch resistant) корпусом і склом.
Ці елегантні, але дуже надійно сконструйовані годинники були виконані в добре зарекомендованому  раніше посиленому корпусі системи double–backed case з підвищеною противоударнiстью. Міцні й водонепроникні ці годинники нi в якій мірі не втратили в своїй елегантності, що завжди було типово для Edox. А в наші дні це стає ще більш характерним, ніж коли–або.

1970 – Початок 70-х років минулого століття ознаменувався поданням перших у світі годинникiв, якi демонструють світовий час GEOSCOPE.
Охоплюючи всі часові зони, годинники могли відображати час близько 50 столиць світу, крім поточного місцевого часу. Особливість моделі GEOSCOPE полягає в тому, що їх циферблат був забезпечений і 12-ти і 24-х годинним циферблатами, останній був розташований на рухливому кільці і приводився в дію одним із двох заводних головок. Циферблат також показував GMT (нульовий) меридіан і міжнародну лінію дати, одночасно миттєво показуючи місцевий час в будь-якій точці земної кулі. Модель GEOSCOPE була забезпечена високочастотним (28 800 коливань в годиннику) самозавiдним механічним механізмом. GEOSCOPE високо цінується любителями подорожей і в наші дні.

1971 – Випущений каталог колекції GEOSCOPE. (Сьогодні ця брошура ласий раритет серед колекціонерів).

1977 – Колекція кварцевих моделей Edox змогла привернути увагу любителів годинникiв своїми чистими і легкими лініями дизайну.

1983 – Р-н Віктор Страмбини (Victor Strambini) вступає у володіння Edox відокремившись від ASUAG (попередниця Swatch Group) і з тих пір стає виконуючим обов'язкiв  CEO компанії Edox. Компанія Edox переїжджає з Bien–Bienne в Ле-Женевез (Les Genevez) знаходиться у серці годинникової промисловості Швейцарії. З 1983 року Edox стає незалежним сімейним підприємством.

1998 – Інженери і годинникові майстри компанії Edox розробляють найтонший у світі годинниковий механізм з календарем. Його товщина склала всього лише 1,4 мм. З 1999 року Edox утримує світову першість у виробництві найтонших часових колекцій з календарем. Витончений дизайн цієї колекції дозволяє робити дуже елегантні і непідвладні впливу часу моделі годинникiв.

1999 – Блискучий і витончений дизайн колекції Les Bemonts Ultra Slim вразив світову годинну громадськість. І незабаром він приніс своїм творцям заслужену нагороду – звання Watch of the Year (Годинник року) (на думку читачів і фахівців авторитетного італійського годинного журналу OROLOGI).

2005 – Рік народження чудової і високоскладної моделі Les Bemonts – Maître Horloger – 5 Minute Repeater. Механічних годинників, які здатні повідомляти поточний час свого власника за допомогою звукових сигналів. Edox 5 Minute Repeater поповнив ряди всесвітньо визнаних ускладнених часових моделей.

2006 – Компанія Edox стає новим ексклюзивним годинним партнером п'ятикратного чемпіона світу в Class-1. Edox представляє вражаюче динамічну колекцію Class-1. Корпуси цих моделей виготовлені з ультра легкого і непідвладного корозії титанового сплаву, мають водозахист 500 метрів, гелієвий клапан і безель виконаний з високо твердої кераміки.

2007 – Edox стає офіційним ексклюзивним хронометристом гонок Class-1. Працюючи в тісному співробітництві з інженерами Class-1, Edox розробляє новий спосіб хронометрування на основі супутникових і GPSтехнологiй.

2008 – Edox укладає нову захоплюючу партнерську угоду з грандіозною морською яхтою Sea Dubai. Це судно бере участь у чемпіонаті RC44 у багатьох морях по всьому світу і належить активному і повного ентузіазму Міжнародному Морському Клубу Дубаї (DIMC).

Edox так само продовжує ще на один рік партнерство в якості офіційного хронометриста екстремальних гонок на швидкісних катерах Class-1.

2009 – Edox в якості офіційного хронометриста укладає контракт на три з половиною роки з престижною міжнародною федерацією чемпіонату світу з ралі.
Edox буде забезпечувати точність у вимірах гонок і визначення результатів. Це забезпечить бренду Edox велику світову впізнаваність та популярність за допомогою таких засобів: 228 каналів транслюють гонки, аудиторія 663 млн. телеглядачів, 12 млн. відвідувачів веб ресурсу ралі в інтернеті.

Бренд Edox є одним з постійних учасників Всесвітньої часовий виставки у Базелі (BASELWORLD). Його експозиція знаходиться в найпрестижнiшому з павільйонів – «Hall of Dreams» де виставляються найвідоміші світові гранди годинникової промисловості.

Філософія фірми - "хороший товар за помірну ціну" - зробила марку Edox відомою в усьому світі. Спеціально створений відділ дизайну пропонує нові форми такого традиційного предмета, як годинник, а висококваліфіковані годинникарі збирають якісні механізми.

Всі годинникb марки Edox оснащені тільки швейцарськими механізмами і зібрані в Швейцарії. “Ми пишаємося тим, що наша продукція не просто носить знак “Swiss Made”, але дійсно є швейцарською”, - говорить Юрген Ромберг, один із власників компанії.

Сьогодні Edox представлений на всіх п'яти континентах планети в 70 країнах світу. І для багатьох людей у всьому світі годинник Edox стали однією iз складових особливого стилю життя.

Щорічно компанія створює феноменальну кількість моделей найрізноманітніших стилів. 4 лінії годинникових марок Edox в стані відраховувати час будь-якої події життя людини, будь то світський прийом, відвідання опери чи прогулянка з аквалангом під водою.

Колекція годинників фірми Edox et Vista SA є однією з найбільших у світі і може задовольнити смаки будь-якого споживача і цінителя годинника.
 
Колекції Edox сьогодні представлені в трьох напрямках: Sporting instruments, Style&Elegance, Art of Watchmaking.

Серія Sporting instruments включає наступні колекції:

 • Chronoffshore
 • Chronoffshore-1
 • Chronorally
 • Chronorally-1
 • Grand ocean
 • Delfin
 • Hydro-sub

Серія Style&Elegance включає наступні колекції:

 • Les Bemonts
 • Les Vauberts

Колекція Les Bemonts – втілення витонченості і простоти. Les Bemonts досі залишається флагманом серед усього різноманіття колекцій Edox. Її основу складають ультра тонкі моделі годинникiв, в яких використовується власний кварцовий механізм Edox, товщина якого складає всього 1,4 мм

Корпуси і браслети деяких моделей інкрустовані діамантами, але при цьому виглядають елегантно і просто, як і все геніальне. Дизайн цієї серії заслужено завоював безліч призів на часових виставках світу в 1999 році. Таким чином, довга і клопітка праця дизайнерів отримав гідну оцінку, надихаючи на майбутні звершення майстрів Edox.

Настільки тонке творіння дуже органічно виглядає і майже не відчувається на руці. Водозахист 30 метрів дозволяє захищати годинник від випадкових попадань води, а скло з штучного кристала сапфіра запобігає випадковому пошкодженню циферблата. Ідеально продумані, лаконічні годинники виконані зі сталі, деякі моделі покриті 18-каратним золотом. Випускаються також екземпляри з 18-ти каратного золота циферблати, матові і блискучі корпуси і браслети, якi доповнені сяючими діамантами.

Однак, як і у кожної гідної швейцарської марки, у Edox в колекції Les Bemonts є модельний ряд, що складається з престижних ультратонких механічних годинників, хронометрів і складних хронографів.

Механічний хронограф з автопідзаводом серії Les Bemonts при тих самих витончених лініях володіє ще і всіма достоїнствами класичних механічних годинникiв.

Хронометри Les Bemonts, що випускаються на фабриці Edox проходять перевірку на точність ходу в Бюро швейцарської Асоціації офіційної служби контролю хронометрів. Ця перевірка здійснюється кілька днів на спеціальних стендах, де проводяться різні тести і виміри. Якщо годинник успішно пройшли всі тести, якщо їх показання відповідають високим стандартам, то їм присвоюється звання хронометра і видається сертифікат, особисто підписаний директором Асоціації. Будь-яка імітація і підробка сертифіката переслідується за законом.

Колекція Les Vauberts – Провідні світові бренди завжди займалися пошуком ідеального компромісу між красою і функціональністю.

Те, що цей принцип не втратив своєї актуальності і сьогодні, як не можна краще підтверджують годинник з колекції Les Vauberts: втілення ідеальної функціональної форми, одночасно прекрасній з естетичної точки зору. Звернувшись до забутої області дамських годинникiв, виконаних у спортивно-елегантному стилі, компанія Edox представила споживачеві оновлену колекцію Les Vauberts з урахуванням найсучасніших тенденцій у годинникової індустрії.

З більш ранніх модельних рядів можна згадати наступні колекції Edox:
Les Joures  (Ле Журе)
Моделі цієї колекції є уособленням класичного дизайну годинника. Ясні, частково або повністю гільйошованi циферблати, корпусу простих форм на шкіряних ремінцях відображають внутрішнє життя годин: все зосереджено на точності і надійності.
Les Auges (Ле Эюже)
Основу колекції складають жіночі кварцові моделі, деякі з яких інкрустовані діамантами.
Les Pres (Ле Прес)

Стандарти якості бренду

Виробництво:
У виробництві годинників компанія Edox використовує тільки високоякісну сталь з низьким вмістом нікелю і вуглецю, найточніші швейцарські механізми, а також PVD–покриття, не викликає алергії.

Всі стадії виробництва годинників Edox, починаючи від розробки дизайну і аж до того моменту, коли змонтований в корпусі механізм разом з іншими частинами стає єдиним цілим, що відбуваються в Швейцарії. Унікальне обладнання, яким володіє компанія Edox, дозволяє здійснювати суворий контроль якості. Ні один годинник не залишає фабрику без ретельної перевірки.

Корпусу:
– нержавіюча сталь;
– титан;
– золото 18 карат.

Браслети/ ремінці:
– нержавіюча сталь;
– титан;
– шкіра;
– каучук.

Покриття:
– PVD / чорне PVD / рожеве PVD

Механізми:
– власні, кварцовий Edox 26000, Edox 27000;
– допрацьовані, на базі швейцарських механізмів ETA, RONDA, TECHNOTIME, ISASWISS

Скло:
– сапфірове;
– мінеральне.

Водозахист:
– 30, 50, 100, 200, 300, 500 метрів.

Збірка:
– Швейцарія.

Гарантійні зобов'язання

Всі годинники Edox мають міжнародну гарантію –  24 місяці.
Гарантія ТМ «Секунда» - 24 місяці.

Сервісне обслуговування здійснюється в спеціалізованому СЦ за адресою:
м. Харків, вул. Іванова, 18, ЧФ «Ультра», магазин «Шатель».
тел.: 8 (057) 717 19 20.

Виробником і дистриб'ютором годинників Edox є:
Montres Edox & Vista S. A.
Switzerland

Переглянуті товари (0)