часы Luminox reference XS.3875 - циферблат

Колекція годинників Luminox Master Carbon SEAL від моменту її випуску має успіх у шанувальників компанії, оскільки поєднує в собі декілька елементів, які подобаються поціновувачам годинників: автоматичний механічний механізм Swiss Made, сучасний стиль військових дайверських годинників та високі експлуатаційні характеристики сучасних карбонових корпусів. Ця модель значною мірою є вступом ентузіастів у практичніший світ, який являє собою колекція годинників Luminox Navy SEAL. Це означає, що в ній поєднуються функціональність та стиль, і вона призначена для тих, хто любить носити годинник, щоб відзначити себе. Це також означає, що вони коштують трохи дорожче, ніж звичайні кварцові моделі Swiss Made, але не настільки, щоб цей годинник міг конкурувати з ними. Розглянута тут модель Luminox reference XS.3875 вносить яскраво-червоні акценти до цього популярного модельного ряду.

часы Luminox reference XS.3875 на руке

Для цієї версії Master Carbon SEAL Automatic компанія Luminox вирішила запропонувати циферблат, що кардинально відрізняється від кварцових моделей. Ймовірно, це було гарною ідеєю з погляду диференціації продукту, оскільки буває важко визначити відмінності між численними моделями компанії. Циферблат прагне до чистішого й елегантнішого вигляду, в ньому урізані годинні мітки (здебільшого це просто тритієві газові трубки), зроблено акцент на хвилинних мітках (всього їх три, якщо враховувати односпрямований обертовий безель) і стримані стрілки. Звісно, не обійшлося й без текстурування циферблата горизонтальними лініями. На ньому також розташоване віконце для індикації дати/дня тижня.

часы Luminox reference XS.3875 на руках - два вида

Циферблат не найбільш читабельний в каталозі Luminox (хоча в темряві тритієві газові трубки так само добре видно, як і в інших годинниках Luminox), але він навмисно зроблений більш дизайнерським, ніж утилітарним. Звичайно, корпус Master Carbon SEAL Automatic шириною 45 мм ─ це спорт і стильні пригоди. Корпус являє собою легку й міцну карбонову суміш, яку Luminox називає CARBONOX+ (вдосконалений варіант порівняно з оригінальним CARBONOX), зі сталевою серединою.

часы Luminox reference XS.3875 в темноте

Ширина корпусу годинника становить 45 мм, товщина ─ 14 мм, а відстань від вушка до вушка близько 52 мм. Корпус водостійкий із рівнем 200 метрів, заводна головка загвинчується. Над циферблатом встановлено сапфірове скло з AR-покриттям, ще одне скло розміщене в сталевій задній кришці, щоб продемонструвати автоматичний механізм, який міститься в ній. Усередині годинника автоматичний механізм Sellita SW 220-1 швейцарського виробництва. Він працює на частоті 4 Гц із запасом ходу близько двох днів. Механізм не прикрашений, але його автоматичний ротор пофарбований у чорний колір із підписом Luminox. Корпус більший, але не надто важкий (110 г), враховуючи матеріал корпусу ─ карбон, а загальна форма зручна, навіть якщо ваші зап'ястя невеликого розміру. Дизайн корпусу Luminox також продовжує залишатися стильним і запальним ─ більшою мірою зараз, ніж, можливо, навіть десять років тому.

Luminox reference XS.3875 - сзади и сбоку

Є кілька незначних претензій до ремінця. Він привабливий тим, що виконаний із натурального каучуку та пофарбований у червоний колір. Перше питання полягає в тому, що ремінець потрібно підрізати за розміром, а це означає, що помилитися неможливо. У разі помилки заміна обійдеться вам у 87 доларів США. Тож це хороша причина, щоб попросити професіонала підібрати для вас розмір ремінця. З урахуванням вищесказаного, немає жодних причин, через які Luminox не може придумати краще рішення для комфортного носіння годинника.

часы Luminox reference XS.3875 на руке - вид на ремешок

Інша претензія з ремінцем ─ це колір сталевої розкладної фурнітури, що абсолютно не поєднується з ним. Не те щоб вони не зробили б точно таку саму деталь зі сталі з чорним покриттям. Просто передбачається, що чорний годинник у чорному корпусі із розкладаною застібкою з натуральної сталі ─ це кричуща невідповідність кольорів для годинника, який прагне до елітного, високого дизайну. Ну принаймні, ремінці поставляються на швидкознімних пружинних дужках, і ви можете поєднувати цей годинник Master Carbon SEAL Automatic 45 мм із будь-яким ремінцем шириною 24 мм, який вам подобається. Можливо, цей годинник матиме чудовий вигляд на ремінці в стилі НАТО (може, з додаванням кольорового штриха).

Огляд годинників Luminox Master Carbon SEAL Automatic 45mm - 7

За цю автоматичну версію в корпусі CARBONOX+ компанія Luminox бере приблизно вдвічі більше, ніж за модель з основної колекції Navy SEAL. Загалом, годинники з автопідзаводом привабливіші, але вони призначені більше для зовнішнього вигляду та стилю, а не для додаткових характеристик. Оскільки існує потреба в подібних автоматичних годинниках, а також з огляду на те, що існує безліч кварцових моделей, зрозуміло, чому вони добре продаються. Передбачається, що Luminox продовжить розробляти не тільки більше автоматичних годинників із корпусами Master Carbon, а й надалі надаватиме їм дедалі яскравішої індивідуальності. Поживемо — побачимо. Годинники Luminox Master Carbon SEAL Automatic 45mm, крім червоних версій XS.3875 і XS.3876, випускають також із зеленим або сірим ремінцем (і відповідними акцентами на циферблаті), і ще на синьому ремінці та з синім циферблатом.

часы Luminox reference