годинник RAYMOND WEIL Freelancer Diver на хвилях

Яскрава незалежна компанія RAYMOND WEIL вже майже півстоліття торує свій власний шлях у швейцарській годинниковій індустрії, створюючи годинники, які визнані втіленням традиційного ремесла, але водночас використовують інноваційні технології та любов до музики й мистецтва ─ елементи, що знаходять відгук у всій лінійці, незалежно від того, якої форми набуває це мистецтво. Створюючи модель Freelancer Diver, компанія RAYMOND WEIL черпала натхнення не в глибинах океану, а в тих, хто танцює поверхнею моря на крилах Wing Foil.

годинник RAYMOND WEIL Freelancer Diver на руці та дошці

Вінг-фойл ─ молодий вид спорту, що виник на основі традицій віндсерфінгу, кайт-серфінгу та серфінгу. Хоча, на перший погляд, вінг-фойл може нагадувати віндсерфінг, це зовсім інший вид спорту. Плавник на підводних крилах підіймає дошку над водою та створює платформу з низьким коефіцієнтом тертя, яка в поєднанні з напівтвердим надувним крилом дає змогу райдеру розвивати швидкість більше за 25 вузлів і злітати в небо, перевертаючись та кружляючи над хвилями. І якщо хто з вінгфойлерів розуміється на високих і великих швидкостях, то це Тітуан Галеа.

годинник RAYMOND WEIL Freelancer Diver на руці інший вигляд

Під час випуску моделі Freelancer Diver компанія RAYMOND WEIL співпрацювала з триразовим чемпіоном світу з вінг-фойлу Тітуаном Галеа. Новокаледонець займається фойлінгом із дев'яти років та привніс свою пристрасть до цього захопливого виду спорту в дизайн і натхнення для створення фірмових дайверських годинників RAYMOND WEIL.

годинник RAYMOND WEIL Freelancer Diver у польоті

Все почалося 1976 року, в розпал годинникової кризи, коли далекоглядний годинникар Раймонд Вейль, рухомий пристрастю та незалежним духом, вирішив заснувати власну марку, щоб запропонувати креативніші та доступніші годинники. З огляду на історію бренду, котрий йде наперекір усьому, немає нічого дивного в тому, що він вирішив черпати натхнення на поверхні моря, тоді як багато інших орієнтуються на найбільші глибини.

годинник RAYMOND WEIL Freelancer Diver на руці третій вид

RAYMOND WEIL пропонує модель Freelancer Diver у двох варіантах корпусу ─ з неіржавкої сталі та у двоколірному, а також із градієнтним чорним або синім циферблатом. Діаметр корпусу Freelancer Diver становить 42,5 мм, а його товщина всього 11,7 мм, що дає змогу носити його в будь-яких пригодах. З огляду на те, що цей годинник було розроблено за участю Тітуана Галеа, його водостійкість становить 300 м ─ цілком достатньо для будь-якого випадку.

годинник RAYMOND WEIL Freelancer Diver - три моделі

Циферблат годинника Freelancer класичний і позачасовий, з накладними індексами та відповідною стрілкою, виконаною в сріблястих або золотих тонах залежно від того, що ви виберете: неіржавку сталь або двоколірну модель. Стрілки та індекси вкриті люмінесцентним складом Super-LumiNova, що забезпечує хорошу видимість у темний час доби. При найближчому розгляді можна виявити градієнтний циферблат, який переходить від темніших відтінків біля позначки «6 годин» до світліших. Градієнт повторюється та у віконці дати, виконаному у вигляді краплі води.

годинник RAYMOND WEIL Freelancer Diver - на чорному тлі під кутом

У новій версії моделі Freelancer Diver компанія RAYMOND WEIL переглянула всі аспекти годинника, включно з його односпрямованим безелем. Він має чисту й відкриту форму, легко читається з першого погляду навіть за поганого освітлення, а його виступна точка в положенні «12 годин» заповнена люмінесцентною сумішшю Super-LumiNova. Завершують картину загвинчувана заводна головка з монограмою RW і сапфірове скло з антивідблисковим покриттям з обох боків.

годинник RAYMOND WEIL Freelancer Diver збоку

Під задньою кришкою з неіржавкої сталі із зображенням водного пейзажу та летючого птаха — ідеального символу свободи та незалежності — розташований механізм Calibre RW4200. Цей автоматичний механізм із 26 каменями та 38-годинним запасом ходу ─ ідеальне доповнення до годинника, створеного для того, щоб стати надійним та міцним супутником у всіх ваших пригодах.

годинник RAYMOND WEIL Freelancer Diver ззаду

Повністю сталева версія Freelancer Diver пропонується на вибір із п'ятирядним браслетом із неіржавкої сталі або перфорованим каучуковим ремінцем. Двоколірна модель пропонується виключно з двоколірним п'ятирядним браслетом. Вартість моделі RAYMOND WEIL Freelancer Diver становить 2 925 доларів США.

Дайверський годинник RAYMOND WEIL Freelancer