Вийшли нові годинники Hamilton Khaki. Їхня назва ㅡ Hamilton Khaki Field Expedition. Колекція Khaki настільки велика, що просунуті експерти навіть створюють повні керівництва для точнішого орієнтування в новинках.

годинники Hamilton Khaki Field Expedition - дві моделі

Перша модель Khaki з'явилася на ринку як годинник, що призначений тільки для військових, і уособлювала собою родовід бренду. Потім Hamilton розширив асортимент, додавши колекції Khaki Navy та Khaki Aviation. Нова модель Field Expedition розширює коло, пропонуючи несподіваний, сучасний підхід до початкового шаблону.

Нова модель Khaki Field Expedition

Expedition ─ це годинник для розвідки, тобто годинник-інструмент, який дає змогу точно визначити, де ви перебуваєте та куди йти, наприклад, під час походу по горах. Він оснащений усім, що ви очікуєте від універсального спортивного годинника в кольорі хакі.

Загальний погляд

Дизайн годинника Khaki Field Expedition розроблений із нуля, але водночас у ньому використано перевірену часом технічну архітектуру. Форма корпусу унікальна, як і масивна заводна головка зі звичною дзеркально-полірованою літерою «H» на вершині.

годинник Hamilton Khaki Field Expedition - вид збоку

Усе оздоблення матове, як і слід було очікувати від годинника цього типу, за винятком сторони зап'ястя, де матове кільце кріпиться до дзеркально полірованої поверхні.

Два розміри корпуса

Компанія Hamilton представила годинники у двох розмірах: 37 або 41 мм. Менший варіант має товщину 10,45 мм, а другий ─ сюрприз, сюрприз ─ 11,50 мм у поперечнику. Це має дивний вигляд, враховуючи, що в них встановлений один і той самий калібр H-10 з 80-годинним запасом ходу.

годинник Hamilton Khaki Field Expedition - синя модель на ремінці

Головна новина ㅡ двоспрямований обертовий безель із крапками-мітками сторін світу, що дає змогу використовувати годинник як сонячний компас, а отже, визначати приблизний пункт призначення, якщо ви вирушаєте на екскурсію, і перевіряти, чи справляєтеся ви із завданням «дослідника».

годинник Hamilton Khaki Field Expedition - чорна модель на браслеті

Налаштувати годинник як сонячний компас дуже просто: покладіть годинник на рівну поверхню та поверніть його так, щоб годинникова стрілка була спрямована на сонце; сектор між поточним часом і положенням о дванадцятій годині позначає приблизно південний напрямок. Після визначення географічного Півдня вам залишиться тільки прочитати інші основні напрямки.

годинник Hamilton Khaki Field Expedition Khaki - у кишеньці

Годинники із сонячним компасом мають вигляд продукту для нішевого ринку, і певною мірою так воно і є, проте їхній попит на ринку продовжує зростати. Hamilton стоїть серед багатьох мейнстримових брендів, пропонуючи доступний механічний годинник, який створений для активного відпочинку, з функцією, котру зазвичай можна зустріти у смартгодинниках.

Циферблат

Циферблат ㅡ це квінтесенція Hamilton Khaki, і він не може бути іншим: дизайнери марки зберегли всі риси, які роблять годинник кольору хакі з першого погляду, тобто незахаращений годинник, який легко читається без дати, з великими арабськими цифрами, що тут перемежовуються з вінтажними рисами, представленими стріловидною годинною стрілкою та її шприцеподібним хвилинним побратимом.

годинник Hamilton Khaki Field Expedition - синій циферблат Hamilton Khaki Field Expedition

Дизайн має оригінальний, а не еталонний вигляд. Попри те, чи шукаєте ви механічний або кварцовий варіант, на ринку представлено декілька багатофункціональних годинників, оснащених сонячним компасом, оскільки вони визнані модними, особливо в Центральній та Північній Європі.

Модель Khaki Field Expedition виконана в чистому, нехитромудрому стилі та не надто технічна, чого не вимагають шанувальники марки Hamilton, принаймні, якщо вони вибирають годинник із функцією визначення часу.

годинник Hamilton Khaki Field Expedition

Браслет

Годинник поставляється зі шкіряним ремінцем або браслетом. Останній оснащений розкладаною застібкою та кнопками безпеки. Браслет із трьох рядів ідеально підходить для випробувань на 100-метрову водостійкість, що робить Khaki Field Expedition Hamilton найуніверсальнішим годинником у цій категорії.

Висновки

Hamilton не помилився з моделлю Khaki Expedition. У своєму ціновому сегменті (ціна на ремінець становить 1 095 євро, на браслет ─ 1 175 євро) Hamilton Khaki Expedition ─ грізний суперник для будь-якої годинникової марки, що ще раз підтверджує її ключові принципи.

годинник Hamilton Khaki Field Expedition - дві моделі на куртці

Виконання бездоганне, 80-годинний запас ходу додає переваг, а дизайн настільки ж нехитрий, наскільки й упізнаваний, завдяки деяким деталям, як-от вінтажне військове натхнення та конфігурації циферблата і браслета.

годинник Hamilton Khaki Field Expedition - вид ззаду

Проте ми всі б вітали деякі оновлення, а саме: швидкознімний механізм ремінця ㅡ обов'язкова умова, особливо якщо ви конкуруєте в ціновій категорії понад тисячу євро, і, оскільки Khaki Expedition ㅡ це годинник для дослідників, ремінець на липучці з логотипом Hamilton був би більш ніж бажаним.

годинник Hamilton Khaki Field Expedition - на руці

Ми всі бачили також безліч годинників із ремінцем Nato на годинниках для дайвінгу, і тут маються на увазі всі бренди, тож фахівці прийняли б ремінець на липучці на такій моделі й далі.

Що стосується металевого браслета, то зменшення його ширини до застібки, напевно, зробило б годинник ще привабливішим.