Леонардо Ді Капріо в Нью-Йорку 19 вересня 2023 року

Леонардо Ді Капріо в Нью-Йорку 19 вересня 2023 року

Компанія ID Genève, яку засновано лише три роки тому 2020 року, прагне створювати годинники, що відображають цінність прихильності до справи охорони довкілля та боротьби зі зміною клімату. ID означає «ідентичність», і марка пропонує новий принцип економіки замкнутого циклу в годинниковому світі: вона використовує етично обґрунтовані й перероблені матеріали, які мають менший вуглецевий слід, ніж більшість у галузі. Тепер ID Genève зібрала 2 млн швейцарських франків завдяки інвестиціям приватних сімей, інвестиційних компаній, включно з Exelixis Capital AG, і акторові Леонардо Ді Капріо.

«Я дуже радий стати інвестором ID Genève ─ бренду, який сприяє змінам в індустрії розкоші та поза її межами, послідовно впроваджуючи інновації та орієнтуючись на принципи циркулярної економіки», ─ заявив Леонардо Ді Капріо в пресрелізі, випущеному брендом.

ID Geneve і CompPair співпрацюють у створенні годинника Circular C, виготовленого з регенеративного вуглецю

ID Geneve та CompPair співпрацюють у створенні годинника Circular C, виготовленого з регенеративного вуглецю

Початковий гранд у розмірі 2 млн швейцарських франків дасть змогу марці продовжити своє зростання та прихильність принципам сталого розвитку. Наприклад, у серії Circular S представлений годинник, що виготовлений із переробленої сталі, яка була переплавлена в сонячній печі, і це дало змогу «зменшити вуглецевий слід у 165 разів».

Усі ремінці, які використовуються в годинниках цієї серії, рослинні та повністю компостовані. Навіть упаковування виготовлено з натуральних матеріалів, включно з грибами або морськими водоростями. Механічні механізми з автоматичним заведенням відремонтовані та сертифіковані, а корпус має модульну конструкцію, що дає змогу замінювати деталі. Марка навіть отримала сертифікат B Corp, який оцінює соціальну та екологічну ефективність компанії на рівні 80% і вище. Більшість годинників ID Geneve продаються за ціною від 3 800 до 5 500 дол.

циферблат, безель і бічні декоративні елементи виготовлені зі 100% переробленого вуглецевого волокна

Остання колекція годинників, що випущена маркою у вересні 2023 р. у співпраці з компанією CompPair, ─ Circular C виготовлена з використанням регенеративного вуглецю (Regenerative Carbon™). CompPair ─ швейцарський фахівець із матеріалів, що пропонує екологічні композити та лікувальні засоби. Разом ці бренди, які орієнтовані на вплив, оживляють годинник, використовуючи перероблені вуглецеві волокна. По суті, циферблат, безель і бічні декоративні елементи виготовлені зі 100% переробленого вуглецевого волокна, яке отримують із відходів виробництва вітряних турбін. Особливість матеріалу полягає в тому, що в разі пошкодження композит можна нагріти протягом хвилини й повернути до початкового стану. Було випущено всього 20 екземплярів першої серії LAB Circular C. Циферблат влаштований таким чином, щоб виразити години та хвилини в органічній матерії, подібно до молекул у русі. Модель Circular C продається за ціною 6 125 дол.

Годинник ID Geneve Circular C - циферблат

Годинник ID Geneve Circular C

«Ми завжди були зацікавлені у співпраці з таким захисником навколишнього середовища, як Леонардо Ді Капріо, і ми радіємо, що це партнерство стало реальністю, ─ сказав Ніколя Фрейдігер, співзасновник ID Genève. — ID Geneve знаходиться на перетині традицій швейцарського годинникового виробництва та економіки замкнутого циклу. Крім того, що ми першовідкривачі нового напряму в годинниковій індустрії класу люкс, наша робота спрямована на те, щоб пролити світло на реальні розв'язання проблеми зміни клімату. ... Ми кидаємо виклик статус-кво, тому що саме так відбуваються зміни. З появою Леонардо Ді Капріо як інвестора ми сподіваємося, що наша місія отримає ще більшого розмаху й резонансу».

Годинник ID Geneve Circular C на столі