image

Apple

Модель для тебе
Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/M (MR993QP/A)
  • Стать
  • Версія
  • Матеріал корпусу
  • унісекс
  • Спорт
  • алюміній

20 999 грн

Історія бренду

Можна сміливо стверджувати, що компанія Apple є однією з найяскравіших технологічних компаній, про яку напевно чув кожен із нас.
1 квітня 1976 року в Каліфорнії (США) і почалася неймовірна історія бренду з моменту, коли з'явився перший комп'ютер «Apple I», створений компанією. Засновниками бренду стали технічний геній Стефан Возняка (Stephen Woźniak) і геній маркетолог Стів Джобс (Steve Jobs).
Варто відзначити, що «Apple I» не був першим програмованим мікрокомп'ютером. Право першості належало мікрокомп'ютеру «Альтаїр 8800», який був створений Едом Робертсом і поширювався через каталоги в 1974—1975 роках. Однак «Альтаїр» не був «персональним комп'ютером». А комп'ютер Apple II вже зумів стати першим масовим персональним комп'ютером, випускався мільйонами примірників. В кінці 1970-х і початку 1980-х років «Apple II» і їх клони були найпоширенішими у світі персональними комп'ютерами. Було продано понад 5 млн комп'ютерів «Apple II» по всьому світу.
На сьогоднішній день корпорація Apple є виробником  персональних і планшетних комп'ютерів, аудіоплеєрів, телефонів, програмного забезпечення і звичайно ж розумних годинників «Apple watch».
9 вересня 2014 року вперше були представлені світові наручні годинники з розумною функціональністю «Apple watch», для повноцінної роботи яких потрібен смартфон сімейства iPhone 5 або новіше.
Американська компанія прекрасно розуміє, що годинник потрібно не тільки з практичної точки зору, але насамперед це стильний аксесуар. Тому кожна модель має чудовий зовнішній вигляд, постає величезна кількість варіацій. При виборі пристрою варто визначитися з розміром – 42 мм або 38 мм, матеріалами: годинники випускаються в корпусі з анодованого алюмінію (версія Sport), нержавіючої сталі (Watch) або 18-каратного золота (Watch Edition). Для кожної версії є величезна кількість металевих, силіконових, нейлонових і шкіряних ремінців.
Величезний набір ремінців і циферблатів створений для того, щоб зробити Apple Watch максимально унікальним та індивідуальним продуктом для кожного.
Що стосується функціональної характеристики, дисплей Apple Watch вимкнений, поки ви на нього не диветеся. Як тільки ви повернете руку до очей, екран активується. Якщо потрібно негайно «загасити» дисплей, достатньо накрити його долонею. З функцій варто виділити: набір SMS — за допомогою голосового диктування чи можна використовувати готовий шаблон, вбудований фітнес-трекер (аналог Fitbit) — вимірювання пульсу, підрахунок кроків і калорій, помічник Siri, поштовий клієнт. В Apple Watch можна завантажити до 2 ГБ музики та ін
Apple Watch володіють унікальним дизайном і інтерфейсом на основі iOS, створеним спеціально для компактного пристрою. Вибираючи Apple watch – ви вибираєте стильний аксесуар і сучасні технології в одному пристрої.

Переглянуті товари (0)