Ось і відбувся мегакрутий квест від «Секунда». В першу чергу хочемо подякувати всім учасникам за круті фотки, неймовірні емоції та G-SHOСKовий настрій!

 

З 21 по 26 серпня ТМ «СЕКУНДА» провела унікальний квест, який складався з чотирьох конкурсних етапів. Участь міг взяти кожен бажаючий громадянин України, якому на момент проведення конкурсу виповнилося 18 років.

 

Детальні умови та інструкції до завдань були оголошені в соціальній мережі Facebook, тому в цей період всі учасники максимально уважно стежили за новинами на нашій офіційній сторінці Facebook «Секунда. Годинники для кожного».

 

В результаті ми з радістю вітаємо наших переможців, які зуміли завоювати головний приз - наручний годинник G-Shock GA-700!


Знайомтеся, наші щасливчики:Переможець: Євген Козик (м.Київ)
Приз: Casio G-Shock GA-700-1AER
Переможець: Максим Усов (м.Харків)
Приз: Casio G-Shock GA-700-1AER
Переможець: Оксана Білих (м.Одеса)
Приз: Casio G-Shock GA-700-1AER
Переможець: Олександр Піддубний (м.Львів)
Приз: Casio G-Shock GA-700-1AERПротиударна модель Casio G-Shock GA-700 - це мужній стиль, бездоганний функціонал та впевненість!Серія GA-700 вже встигла підкорити світ в категорії великих годинникв G-Shock, ставши сучасною альтернативою класичній серії GA-100. Цей наручний годинник відрізняється в першу чергу завдяки дизайну: масивним елементам і практичності, а потужний функціонал і зовсім стане незамінним доповненням на кожен день!