28 лютого відбулася щорічна церемонія нагородження Національної Премії Retail Awards 2017 "Вибір споживача". В останній зимовий день під одним дахом зібралися головні представники провідних роздрібних компаній і торгових центрів країни.

І, за вибором споживачів, беззаперечним переможцем в номінації «Мережа магазинів годинників» стала торгова мережа "Секунда".

 


За словами генерального директора компанії «Секунда» Андрія Острогляда, - ця нагорода є визнанням зусиль всієї команди компанії, спрямованих на підвищення якості обслуговування і завоювання лояльності клієнтів.

- Отримавши цю нагороду, ми в черговий раз говоримо собі, що все робимо правильно!
Ми слухаємо і чуємо Вас - дорогі гості наших салонів, ми готові відповісти на всі запити тих, для кого годинник - це не тільки точний час, але й елемент стилю і модного тренду.
Ми любимо свою справу, нам подобається дарувати клієнтам радість і задоволення від покупок, консультацій і сервісу, - зазначив Андрій Острогляд.

 


Довідка:
Retail Awards була заснована в 2011 році, і проводиться вже протягом шести років. Номінації Премії формуються за підсумками щорічного глибокого аналізу ринку роздрібної торгівлі та анкетування його учасників. Опитування проводиться дослідницькою компанією, з урахуванням важливих для споживачів критеріїв (цінова політика, асортимент/набір орендарів, розташування, зручність, пізнаваність бренду, сервіс, програми лояльності тощо).


З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті www.retailawards.com.ua