Згідно з умовами акції до 69-річниці компанії Casio з моменту її заснування та 32-річниці випуску легендарної моделі G-SHOCK, серед клієнтів інтернет-магазину «Секунда», які здійснили покупку в період з 15 квітня по 07 травня 2015 року, 08 травня поточного року відбувся розіграш трьох стильних годинників Casio за допомогою сервісу Random.org.

Сама зустріч з переможцями відбулася в інтернет-магазині «Секунда» 15 травня. То ж пропонуємо і вам познайомитися з новими власниками практичних аксесуарів:

 

Аввакумов Олександр (м. Київ)

Приз: G-SHOCK DW-5600P-1ER – сучасна інтерпретація першої моделі G-SHOCK DW-5000C, яка є уособленням не тільки міцності та надійності, але і сучасного стилю.

 

Шмига Олексій (м. Київ)

Приз: G-SHOCK DW-5600E-1VQ – класична модель G-SHOCK з ударостійкою конструкцією, яка стане незамінним супутником для активних людей.

 

Головченко Вікторія (м. Київ)

Приз: CASIO MTP-1291D-1A1VEF – універсальна модель на браслеті з нержавіючої сталі, яка поєднала у своєму дизайні класику та спорт.

 

Знову хочемо привітати переможців! Ми дуже раді, що змогли приємно здивувати наших клієнтів та подарувати не лише практичні подарунки, а й гарний настрій.


 

Підсумки розіграшу 3 годинників Casio >>

Перейти на головну сторінку інтернет-магазину «Секунда» >>