*Під терміном «Подарунок» мається на увазі надання права придбання другого годинника за 1 грн. з ПДВ. за умови купівлі першого та другого годинників єдиним рекламним набором (комплектом).

  Пропозиція діє за умови купівлі першого годинника на суму від 850 грн. з ПДВ (для м. Києва) та від 550 грн. з ПДВ (для інших міст України) та більше. Покупець може обрати у «Подарунок» другий годинник у межах 30 % вартості першого годинника. Обмін та розірвання договору купівлі-продажу якісного товару протягом 14 днів здійснюється у випадку повернення всього рекламного набору (двох годинників) та при наявності чека.  Кількість акційних пропозицій обмежено. У випадку закінчення «подарунків» у конкретному магазині ТМ «Секунда» вважається, що в цьому магазині акція закінчилася достроково.

  Покупець може обрати у «Подарунок»  другий годинник на суму більше 30 % від вартості першого годинника, але різницю повинен доплатити. Якщо другий  годинник, обраний покупцем, коштує менше 30% вартості першого годинника, різниця в ціні не повертається.

  При покупці годинника по акції «Купуй годинник - отримай другий годинник у подарунок», знижки по іншим акціям не застосовуються, у т.ч. знижки по програмі лояльності (ПЛ).  

  Для покупців - власників картки ПЛ, сума покупки зараховується на баланс картки. Якщо покупець відмовляється від «Подарунка», він може отримати знижку на обраний годинник згідно умов ПЛ.

  Акція не діє в інтернет-магазині "Секунда"