ТМ «Секунда» разом зi швейцарським брендом Certina раді оголосити, що всі власники сертифікованих хронометрів Certina COSC, якi були придбанi протягом 2017 року, отримають додаткову вигоду у вигляді продовження терміну дії гарантії годинника ще на 1 рік.

Таким чином, загальна тривалість гарантії для моделей хронометрів Certina надалi становитиме 3 роки.

 

 

ТМ «Секунда» в свою чергу, при сервісному обслуговуванні клієнтів обов’язково врахує, що з 1 січня 2017 року кожна модель Certina Chronometer продана після цієї дати, автоматично матиме 3-річну гарантію.

Це нововведення стосується виключно сертифікованих хронометрів (перевірити сертифікацію можна на the Customer Service Extranet www.cs.certina.ch).

Проте слiд зазначити, що бренд Certina не планує продовжувати термін гарантії на послуги. Після сервісного обслуговування, на виконані роботи гарантійний термін складає 2 роки.

 

 

Було створено новий сертифікат COSC - спеціальний сертифікат на розширену гарантію. Він замінить старий COSC сертифікат з 1 грудня 2017 року.

Проте цей тип сертифікату не матиме жодної офіційної чинності, оскільки на ньому не буде проставлено дати продажу чи офiцiйної печатки.

Цей сертифікат видається споживачам для демонстрації та підтвердження додаткової вигоди. Документ має QR-код, який дозволить покупцям відвідати сайт, де можна переглянути детальні результати стандартизованих вимірювань COSC, виконаних для їх годинників.

 

Бiльш детально про бренд >>

Перейти до вибору моделей CERTINA >>