1 лютого 2018 року у Токіо було оголошено про вихід ексклюзивної моделі «Hello Kitty» годинників BABY-G.


10 грудня у «Секунді» відкрито продаж на ексклюзивну модель. 

Базовою моделлю для годинників «Hello Kitty» від BABY-G стала BGA-190, яка має шалений успіх серед мандрівників і показує час в двох містах одночасно. Тому BGA-190KT створена, щоб сподобатися жінкам, які люблять подорожувати.

BGA-190KT – результат плідної співпраці, натхнений «Hello Kitty» з глобусом і доступний у двох моделях. Це доповнення до колекції жіночих стійких до ударів годинників, основаних на концепції «Tough and Cool»

Де ж на BABY-G сховалася біленька кішечка? Ремінець покрито ілюстраціями Hello Kitty, зображеними як стікери, що розташувалися у випадковому порядку, а годинникова стрілка прикрашена традиційним червоним бантиком Hello Kitty.

Для задньої кришки розроблено оригінальний дизайн «Hello Kitty», а упакування включає до себе коробку, подібну на валізу, без якої не обходиться жодна подорож.

Модель BGA-190KT виконано у двох кольорах: білому та чорному.
Поки що в наявності лише в білому.

Основні характеристики: ударостійкий, водонепроникність – 100м, функції: число місяця, день тижня, будильник, секундомір, календар, світовий час, таймер зворотного відліку, 12/24г. формат часу, світлодіодна підсвітка.
Розмір корпусу 48 x 44.3 x 15.5 мм., вага виробу 45 грам.
Термін служби батареї – приблизно 2 роки на SR726W × 2.
Точність при нормальній температурі ± 30 секунд на місяць.Переглядай та обирай