Для всіх, хто ще не вміє грати - курси гри на синтезаторі та цифровому піаніно.

НЕЙМОВІРНО ПРОСТО
Синтезатор сам навчить вас грати! Унікальна методика не лише допоможе вам розучити за кілька годин будь-яку мелодію з пісенного банку-від класики до останніх поп-хітів. Незабаром ви зможете самі зіграти все, що вам захочеться.

                                              
 

НЕЙМОВІРНО ЦІКАВО
Вам відкриється цілий світ звуків: традиційні та сучасні музичні інструменти, людські голоси, незвичайні цифрові ефекти. А система автоакомпанементу допоможе вам прозвучати в супроводі цілого оркестру!

НЕЙМОВІРНО КОРИСНО
Останні дослідження підтвердили: діти, які спілкуються з синтезатором, розвиваються набагато швидше, ніж їхні однолітки! А в дорослих знімаються стреси та підвищується працездатність.

УНІКАЛЬНІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ
Нові, унікальні методики гарантують успіх для кожного! Вже після першого заняття навіть ті, хто ніколи раніше не торкався клавіш, самостійно грають обома руками нескладні мелодії.

ЖОДНИХ ВІКОВИХ ОБМЕЖЕНЬ
В нашій студії з однаковим задоволенням займаються діти від 3 років, підлітки, дорослі, пенсіонери і навіть вчителі музики!

                                              

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО
Для кожного учня складається індивідуальна програма навчання , виходячи з його вмінь, смаків і уподобань. Мета педагога-максимальне розкриття і розвиток творчої особистості кожного учня.

ВСЕ ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ
Ви зможете обрати зручні для вас дні та години занять, періодичність (від 1 до 4 разів на тиждень), групову або індивідуальну форму навчання.

Після пробного заняття Ви зможете за допомогою вчителя визначитися з моделлю інструмента, враховуючи індивідуальні можливості та навики. При бажанні придбати інструмент, який Вас зацікавив, Ви отримуєте знижку в магазині "Секунда" за адресою вул. Московська,3 (біля ст. метро "Арсенальна").

Контактна інформація:
Мішкіна Аделіна Володимирівна, (050) 357-81-88