Wow - ми це зробили!

Вперше в історії Українського карате був проведений міжнародний турнір, метою якого було підтримати молоде покоління України, закоханих в цей благородний вид спорту.

 

 

DNIPRO CASIO CUP – це не просто назва турніру, цей захід, на якому для спортсменів, тренерів та глядачів були організовані максимально комфортні умови, а нагородою були не тільки унікальні медалі та кубки, а ще й спеціальні призи від СЕКУНДА та G-SHOCK.

 

 

«Нашим завданням було підтримати спорт, який має традиції, філософію та особливу актуальнiсть напередодні олімпійських ігор в Токіо. Турнір мотивує молодих талановитих людей розвиватися далі, усвідомлювати, що їх зростання підтримують.

Протягом всієї підготовки до турніру ми працювали пліч-о-пліч з брендом CASIO, поставивши перед собою мету, щоб кожен учасник турніру зарядився позитивними емоціями й так само продовжував займатися улюбленою справою, знаючи, що їх результати гідно оцінені.» – зазначив виконавчий Директор торгової мережі «Секунда» Острогляд Андрій.

 

 

Понад півтори тисячі учасників і глядачів відзначили відмінну організацію турніру DNIPRO CASIO CUP, ми висловлюємо подяку President в Ukrainian Karate Federation Левчуку Сергію та Президенту в Dnipropetrovsk Regional Karate Federation Вiлянському Володимиру.

 

 

 

Результати командного заліку:

1 місце – клуб Легіон і Денис Криловський 

2 місце – клуб Катана і Олександр Тонкошкур 

3 місце – клуб Чемпіон і Максим Невмержицький

 

Вітаємо переможців та всіх учасників, як побажання, приведемо в приклад девіз містера Кікуо Iбе, творця G-Shock: «NEVER GIVE UP!!!»