Интернет магазин 044 537 48 62 050 317 48 62 067 327 48 62

Сервисный центр 044 590 09 46 044 590 09 47 050 488 31 58


Заказать звонок

  1. Главная
  2. Новости
  3. DNIPRO CASIO CUP

DNIPRO CASIO CUP

15.11.2017 в 18:34
Вперше в історії Українського карате був проведений міжнародний турнір


Wow - ми це зробили!

Вперше в історії Українського карате був проведений міжнародний турнір, метою якого було підтримати молоде покоління України, закоханих в цей благородний вид спорту.

 

 

DNIPRO CASIO CUP – це не просто назва турніру, цей захід, на якому для спортсменів, тренерів та глядачів були організовані максимально комфортні умови, а нагородою були не тільки унікальні медалі та кубки, а ще й спеціальні призи від СЕКУНДА та G-SHOCK.

 

 

«Нашим завданням було підтримати спорт, який має традиції, філософію та особливу актуальнiсть напередодні олімпійських ігор в Токіо. Турнір мотивує молодих талановитих людей розвиватися далі, усвідомлювати, що їх зростання підтримують.

Протягом всієї підготовки до турніру ми працювали пліч-о-пліч з брендом CASIO, поставивши перед собою мету, щоб кожен учасник турніру зарядився позитивними емоціями й так само продовжував займатися улюбленою справою, знаючи, що їх результати гідно оцінені.» – зазначив виконавчий Директор торгової мережі «Секунда» Острогляд Андрій.

 

 

Понад півтори тисячі учасників і глядачів відзначили відмінну організацію турніру DNIPRO CASIO CUP, ми висловлюємо подяку President в Ukrainian Karate Federation Левчуку Сергію та Президенту в Dnipropetrovsk Regional Karate Federation Вiлянському Володимиру.

 

 

 

Результати командного заліку:

1 місце – клуб Легіон і Денис Криловський 

2 місце – клуб Катана і Олександр Тонкошкур 

3 місце – клуб Чемпіон і Максим Невмержицький

 

Вітаємо переможців та всіх учасників, як побажання, приведемо в приклад девіз містера Кікуо Iбе, творця G-Shock: «NEVER GIVE UP!!!»

Промокод со СКИДКОЙ на 7 ДНЕЙ за подписку!

за подписку на наши новости

Подпишись на скидки и рекомендации